Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Українська Універсальна Біржа
офіційний майданчик публічних закупівель україни
акредитований за I, II, III та IV рівнями
Підписатися на розсилку тендерів
Перейти до закупівель

Держзакупівлі Prozorro на офіційному акредитованому майданчику УУБ

Згідно чинного законодавства сьогодні всі товари і послуги державні та комунальні установи замовляють шляхом оголошення публічних закупівель. Зробити це, а також прийняти участь у відкритому тендері, усі бажаючі можуть на сайті «Української універсальної біржі» - офіційному майданчику електронної системи Прозоро.

Як взяти участь у держзакупівлях Prozorro на офіційному акредитованому майданчику tender.uub.com.ua?

Кожного дня на Прозорро оголошуються тисячі публічних тендерів, які можуть створити нові можливості для вашого бізнесу. Чесність, надійність та прозорість – головні переваги відомого антикорупційного стартапу. Для того, щоб почати отримувати прибуток від державних закупівель, достатньо пройти нескладну процедуру реєстрації на нашому майданчику. Онлайн-платформа tender.uub.com.ua:
  • з 2016 р. тісно співпрацює з системою Prozorro;
  • має чотири рівні акредитації Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства;
  • допомагає максимально ефективно проводити закупівлі;
  • є лідером по кількості залучених постачальників.
Взяти участь у публічних закупівлях просто – для цього виконайте кілька нескладних кроків:
  1. Зареєструйтеся на нашому сайті.
  2. Оберіть потрібний тендер.
  3. Подайте заявку.
  4. Візьміть участь у торгах.
  5. Підпишіть договір.

Чому майданчик «Української універсальної біржі» системи Прозорро.Закупівлі найкращий?

Платформа tender.uub.com.ua постійно вдосконалюється. Ми прагнемо завжди бути кращими. Задовольнити найменші побажання клієнтів нам допомагає цілий ряд конкурентних переваг, якими володіє електронний майданчик «Української універсальної біржі».

Зрозумілий інтерфейс

Прозора процедура реєстрації, яку можна пройти буквально в два кліки. А всі необхідні функції знаходяться поряд, буквально «під рукою». Ми зробили все для того, щоб вам було зручно працювати з нашим сайтом. Навчитися правильно користуватися майданчиком ви також зможете завдяки доступним відео-інструкціям на YouTube-каналі УУБ.

Доступ до актуальної бази всіх публічних закупівель

На майданчику «Української універсальної біржі» постачальники отримують доступ до повної Бази публічних закупівель, які на даний момент опубліковані в системі Прозорро. Завдяки зручній системі «розумних» фільтрів кожен постачальник швидко відшукає тендери, які на 100% відповідатимуть його конкретним вимогам. Ми регулярно інформуємо своїх клієнтів про появу цікавих пропозицій.

Стабільність і надійність

В нашій компанії працюють найкращі фахівці своєї справи, які мають багаторічний досвід проведення біржових операцій. Знання, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта – гарантія вашого успіху!

Якісна технічна підтримка

Сучасне програмне забезпечення разом з максимально детальними консультаціями персонального менеджера – невід’ємні складові співпраці з УУБ. Ми зібрали прекрасних спеціалістів, які з легкістю вирішать усі питання, що стосуються публічних торгів. Наші консультанти піклуються про кожного клієнта, а досконале знання всіх нюансів закупівельного процесу допоможе уникнути неточностей і непорозумінь.

Актуальна інформація

Інформаційна база майданчика постійно оновлюється. Тут ви одразу знайдете найновіші дані про зміни в українському законодавстві. Майданчик «Української універсальної біржі» регулярно проводить навчальні семінари, де професійні коучі і бізнес-тренери розкривають усі нюанси роботи з системою Prozorro. Підписуйтеся на нашу Email-розсилку та отримайте можливість взяти участь у прибуткових закупівлях разом з найкращими фахівцями tender.uub.com.ua!
Вікіпедія закупівель
Як Постачальнику прийняти участь в державних закупівлях?
Крок 1: Зареєструватися на електронному майданчику та пройти ідентифікацію.
Крок 2: Знайти цікавий тендер, скориставшись фільтрами пошуку по ключовим словам/Замовнику/коду CPV та ін.
Крок 3: Поповнити баланс в Профілі на суму, яка потрібна для участі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків».
Крок 4: Подати пропозицію шляхом заповнення електронної форми в Системі і завантаженням в Систему документів у електронному вигляді, відповідно до вимог Замовника.
Як оголосити тендер?
Перейдіть за посиланням: https://tender.uub.com.ua/dopomoga/category/zamovnikam та оберіть відповідну покрокову інструкцію. Матеріал оновлюється нашими спеціалістами для спрощення роботи на майданчику, тож слідкуйте за оновленнями.
Що таке тендерне забезпечення пропозиції? (Банківська гарантія)
Це фінансова гарантія виконання зобов’язань Учасника перед Замовником. Розмір забезпечення пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати:
0,5 % - від очікуваної вартості закупівлі у разі проведення торгів на закупівлю робіт та 3 % – у разі проведення закупівлі товарів чи послуг. Якщо в оголошенні про проведення процедури закупівлі та в тендерній документації є вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції, Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції.
Коли повертається тендерне забезпечення Учаснику?
Відповідно до п 4. Статті 24 «Закону України про публічні закупівлі» забезпечення тендерної пропозиції повертається Учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення тендерного забезпечення, а саме:
1. Закінчення строку дії забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2. Укладення договору про закупівлю з Учасником, що став переможцем тендеру;
3. Відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4. Закінчення процедури закупівлі в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Що таке забезпечення виконання договору про закупівлю?
Це надання Учасником Замовнику гарантій виконання ним вимог договору про закупівлю. Якщо внесення такого забезпечення передбачено тендерною документацією, Замовник має право вимагати від Учасника-Переможця внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю не може перевищувати 5% вартості договору.
Коли повертається забезпечення виконання договору?
Відповідно до п 1. Статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю після виконання Учасником-Переможцем договору, а також у разі визнання судом результатів процедури закупівлі або договору про закупівлю недійсними та у випадках, передбачених статтею 37 цього Закону, а також згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин.
Що таке нецінові критерії оцінки ціни?
Це оцінка пропозиції Учасника, із застосуванням інших критеріїв, окрім критерію найнижчої ціни, такі як:
умови оплати;
строк виконання;
гарантійне обслуговування;
експлуатаційні витрати та ін.
Кожен критерій має числове значення, що визначає його важливість в порівнянні з ціною.
Зазвичай такі критерії використовують, якщо закупівля має складний характер (зокрема, закупівля консультаційних послуг, наукових досліджень, експериментів або розробок, дослідно-конструкторських робіт) та немає постійно діючого ринку. Питому вагу кожного нецінового критерію та їхню кількість Замовник визначає самостійно, але загальна питома вага нецінових критеріїв не може бути вищою, ніж 30 відсотків (крім випадку застосування процедури конкурентного діалогу).
Коли кошти за участь в тендері повертаються Постачальнику?
Відповідно до пункту 4 «Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 166 У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, оператор авторизованого/попередньо авторизованого електронного майданчика повертає плату Учаснику/Переможцю, крім випадків, коли пропозиція Учасника/Переможця була відхилена.
Як приймати участь в аукціоні?
Аукціон проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу. Дата та час аукціону признається системою. Детальніше про участь в аукціоні за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=LAE4EaOoEEc&feature=emb_logo
Яка вартість участі у закупівлі?
Тарифи для участі у закупівлях затвердженні постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків» та залежать від бюжету лоту.
Бюджет лоту Вартість подачі пропозиції з ПДВ
до 20 000 грн 17 грн
20 001 - 50 000 грн 119 грн
50 001 - 200 000 грн 340 грн
200 001 - 1 000 000 грн 510 грн
1 000 001 - 4 000 000 грн 1700 грн
від 4 000 001 грн 3400 грн
Чи можуть приймати участь у закупівлях не платники ПДВ?
Так. Один з принципів Закону України «Про публічні закупівлі» є недискримінація Учасників,та рівні умови для всіх потенційних постачальників.
Як знайти потрібну закупівлю?
Пошук тендерів здійснюється у розділі "Закупівлі", за допомогою фільтрів. Для отимання актуальних тендерів на електронну пошту, необхідно підписатись на розсилку закупівель по Вашому виду діяльності. Детальніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ah0riyFTWtw&feature=emb_logo