Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик
Коригування ціни природного газу та нафтопродуктів у публічних закупівлях
Українська енергетична біржа (УЕБ) на сьогоднішній день являється єдиним джерелом релевантних біржових котирувань на енергоресурси в Україні.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (далі – Мінекономіки) рекомендує використовувати котирування Української енергетичної біржі в якості цінового орієнтиру на природний газ та нафтопродукти.
Щодо уточнення ціни нафтопродуктів у публічних закупівлях
Відповідно до рекомендацій Мінекономіки, зміна ціни нафтопродуктів у публічних закупівлях може змінюватись під впливом європейських біржових котирувань та котирувань Української енергетичної біржі.
Так, для розрахунку уточненої ціни пального потрібно використовувати наступні змінні показники: попередня ціна відповідного виду пального за договором, офіційні курси НБУ гривні щодо долара США, значення європейських котирувань та котирування УЕБ.
Щодо уточнення ціни природного газу в публічних закупівлях
Відповідно до рекомендацій Мінекономіки, зміна ціни на природний газ у публічних закупівлях в додатковій угоді врегульовується за допомогою формули, яка враховує котирування хабу NCG контракту Month+1 та середньозважені ціни місячних ресурсів природного газу на Українській енергетичній біржі. Ціна на газ відповідно до рекомендованої Мінекономіки формули, розраховується за допомогою калькулятора.
З більш детальною інформацією можете ознайомитись на сайті ТБ «Українська енергетична біржа». Для консультацій звертайтесь до наших партнерів за телефоном (044) 35-35-735 або надсилайте запит на адресу [email protected]

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__