Звернення:
За тендером : Мастильні засоби
Тема:
Внесення змін до договору
Зміст:
Доброго дня ,
Прошу розглянути можливість викласти пункти договору наступним чином :
- 2.4. Якщо Товар виявиться дефектним або таким, що не відповідає умовам цього Договору, додаткових угод, додатків, Специфікацій до нього, вимогам технічних регламентів та стандартів, тощо, які поширюються на Товар, Постачальник зобов’язується замінити такий Товар на товар належної якості за свій рахунок упродовж 5 (п’яти) робочих днів, або інший термін письмово узгоджений Сторонами, з моменту отримання листа Покупця про виявлення такого Товару неналежної якості. Підтвердженням невідповідності Товару вимогам, зазначеним у цьому пункті, є лист Покупця до Постачальника з відповідним обґрунтуванням.;
- 5.18.Постачальник зобов’язаний у термін не більше 5 (п’яти) робочих днів, або інший термін письмово узгоджений Сторонами, від дати отримання претензії від Покупця поставити Товароодержувачу недопоставлену частину товару або усунути виявлені недоліки.
- 5.23. Усі витрати, пов’язані з проведенням досліджень (випробувань) в уповноважених лабораторіях здійснюються ініціатором такого дослідження відповідно до п.5.21.
- 5.26. Відмова Постачальника від оплати послуг на проведення лабораторних досліджень вважатиметься його згодою щодо постачання товару неналежної якості та підлягає поверненню
- 6.3.7. У разі якщо Постачальник є ініціатором лабораторних досліджень Товару, що постачається, задля перевірки якості Товару, Постачальник має оплатити такі досліждення
- 7.2. За порушення Постачальником умов цього Договору щодо якості Товарів, Постачальник сплачує Покупцю штраф у розмірі 0,1 відсоток від вартості неякісних Товарів. Сплата штрафу не звільняє Постачальника від обов’язку замінити неякісні Товари на належні у випадках, визначених цим Договором.
- 7.3. За порушення строків поставки Товарів або недопоставку Товарів Постачальник сплачує Покупцю пеню в розмірі 0,1 відсотка вартості Товарів, поставку яких построчено та/або недопоставлено, за кожний день такого прострочення.
- 7.6. У разі розірвання Договору в односторонньому порядку за ініціативи Покупця у зв’язку з порушенням Постачальником термінів постачання Товару та/або поставки Постачальником Товару неналежної якості, Постачальник сплачує Покупцю штраф у розмірі 2% від частини невиконаних зобов’язань.
- 7.7. У випадку розірвання Договору в односторонньому порядку з ініціативи Покупця у разі повідомлення Постачальником Покупця про неможливість виконання своїх зобов’язань за Договором, Постачальник сплачує Покупцю штраф у розмірі 2% від частини невиконаних зобов’язань
- 5.26. - видалити.
Дата оприлюднення звернення:
11.09.2025 17:34
Шановний суб’єкт господарювання, дякую за запитання. Наведені вимоги в Додатку № 3 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі є важливими та необхідними для забезпечення надійного механізму контролю якості товару та не порушення термінів поставки товару.
Дата оприлюднення відповіді:
12.09.2025 14:54