Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Державні замовлення і тендери на електронних майданчиках ProZorro

В Україні будь-які держзакупівлі, тендери, торги, конкурси раніше були закритим клубом виключно «для своїх» - умови держзакупівель свідомо прописувалися під конкретні фірми, часто за невигідними для держави цінами і з неналежною якістю послуг, за що після проведення тендерів окремі посадові особи отримували сотні тисяч гривень корупційних «відкатів».
Все змінилося, коли у 2016 р. силами волонтерів та активної громадськості всі без виключення державні замовлення і тендери стали проводитися через систему електронних держзакупівель Прозорро.

Основні принципи держзакупівель, торгів і тендерів на електронних майданчиках, підключених до системи Прозорро.Закупівлі

Сьогодні всі замовники (державні, комунальні підприємства – в обов’язковому порядку, приватні організації – за бажанням) проведення держзакупівель та тендерів оголошують через електронну систему ProZorro.
Для участі в держзакупівлях, тендерах, конкурсах, торгах і замовники, і постачальники мають зареєструватися на одному з електронних майданчиків, офіційно допущених до роботи Міністерством економічного розвитку та торгівлі України. Так, «Українська універсальна біржа» працює на ринку з 1997 року, з 2016 р. на її електронному майданчику tender.uub.com.ua можна в режимі онлайн відстежувати абсолютно всі держзакупівлі, тендери та конкурси, що публікуються в Центральній базі даних Прозорро.
Інноваційна електронна система державних замовлень і тендерів Прозорро.Закупівлі до участі в торгах допускає всіх учасників, що вчасно подали пропозиції та виконали умови, поставлені системою. Ставки є анонімними, тож компанія-замовник фізично не зможе прорахувати хід тендерів та обрати «свого» кандидата. До того ж, за проведенням торгів, конкурсів, тендерів, держзакупівель в режимі онлайн спостерігають контролюючі органи, журналісти та громадські організації.
Головними перевагами держзакупівель в системі ProZorro є відсутність дискримінації, повна відкритість та публічність – при щонайменшій спробі зробити замовлення і торги корумпованими, подія набирає широкого розголосу, а винні особи одразу притягуються до відповідальності.

Переваги участі у державних замовленнях і тендерах через майданчик tender.uub.com.ua

За якістю роботи та рівнем обслуговування «Українська універсальна біржа» стабільно входить до топ-5 електронних майданчиків Прозорро: у сфері держзакупівель платформа зарекомендувала себе як приклад доброчесної та професійної поведінки.
Користувачі, зареєстровані на майданчику УУБ, отримують додаткові переваги:
  • швидку реєстрацію;
  • доступ до держзакупівель, торгів, конкурсів, тендерів в режимі реального часу – з будь-якої точки світу;
  • вчасне інформування про появу вигідних тендерів та конкурсів за привабливими цінами;
  • кваліфіковану підтримку фахових спеціалістів, що дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з роботою майданчика чи участю в торгах.
Знайти потрібний тендер ви зможете на головній сторінці сайту – завдяки зручній системі фільтрів оголошення сортуються за назвою підприємства-замовника, типом товарів чи послуг, що є предметом держзакупівель, датою проведення аукціону, статусом чи типом процедури.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__