Пошук тендерів Прозоро або як знайти покупця?

В яку б сторону не рухалася економіка України, конкуренція між постачальниками зростає практично на всіх ринках.
У зв'язку з цим, пошук тендерів та вихід на новий рівень взаємодії з замовниками стає необхідністю для підприємців, які бажають зберегти або примножити свої доходи.
Не так давно, буквально ще 2 роки тому, в нашій країні пошук тендера був дуже трудомістким процесом для представників бізнесу. Про умисну скритність та незрозумілість державних тендерів до 2016 року знав кожен другий житель України, інформація ж про комерційні закупівлі була недоступна у зв'язку з низьким рівнем електронізації наших комерційних структур.
І ось, завдяки впровадженню пілотного проекту державних закупівель в системі Прозорро електронізації закупівель, як приватних компаній, так і державних установ, почала своє стрімке зростання.
Представники приватного бізнесу намагалися домовитися з замовниками про інсайдерську інформацію або ж «лопатили» паперові версії планів тендерних закупівель, що займало багато часу та сил, що просто відбивало бажання займатися цим процесом - ось саме такий до 2016 року був пошук тендерів. Програма ProZorro істотно змінила ці бізнес-процеси і полегшила життя не тільки приватному сектору, але контролюючим органам, ЗМІ та представникам громадськості. Тепер для швидкого знаходження тендера досить знати відповіді на кілька запитань:
  • Як знайти тендер?
Для цього для початку потрібно знайти та вибрати електронну торгову площадку, на якій публікуються державні закупівлі. Вони діляться на просто «дошки оголошень» та повноцінні портали, через які можна не тільки знайти, але й взяти участь в тендері. Як приклад, портал tender.uub.com.ua. Майданчик обран - переходимо до наступного питання.
  • Як шукати тендери?
Є кілька варіантів:
  1. На зазначеному порталі, на головній сторінці є рядок пошуку, в який ви можете внести ключові параметри тендера: від предмета закупівлі до назви замовника.
  2. Для зручності під рядком пошуку є фільтри, якими можна скористатися.
  3. Можна підписатися на автоматичну розсилку тендерів згідно вашим видам діяльності і регіону збуту. Всі нові тендери будуть приходити на зазначену Вами електронну поштову адресу.
Таким чином, прочитавши всього кілька абзаців можна розібратися в тому, як шукати тендери в Інтернеті, щоб економити свій час та навіть автоматизувати цей процес.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__