Як виграти тендер? 5 головних лайфхаків

Із запровадженням системи Прозорро державні закупівлі дійсно стали більш доступними будь-якому підприємству.
Щоб підприємства отримували фінансовий ефект від такої доступності, потрібно не тільки брати участь в тендерах, а й перемагати. Як виграти тендер?
Можливо тим, хто часто бере участь в електронних закупівлях, не всі поради будуть новими, проте для початківцям вони точно допоможуть зробити перші правильні кроки в роботі за державними контрактами.

Лайфхакі по роботі з держзакупівлями

  1. Щоб виграти тендер в ньому потрібно взяти участь. Для цього рекомендуємо всім підприємствам завчасно зареєструватися на електронному майданчику (обов'язково підписатися на розсилку), пройти ідентифікацію, і покласти на баланс свого гаманця мінімальну суму для участі в 1 тендері. Якщо ви плануєте брати участь у великих закупівлях - вартість участі складає 1 700 грн. Не переживайте, що гроші пропадуть, якщо ви їх не використаєте. Невикористані гроші завжди можна повернути на свій розрахунковий рахунок.
  2. Щоб виграти тендер потрібно до нього підготуватися. Вивчіть уважно вимоги до учасників і умови поставки / виконання робіт. Визначте для своєї пропозиції 3 цінові рівня, за якими ви готові підписати контракт. Прийміть рішення про початкову ставку, при цьому, не забуваючи, що під час аукціону перевага (останнє слово) буде у того учасника, який при заявці подав найменшу цінову пропозицію. Перевірте відповідність вашого підприємства вимогам Замовника. Онлайн технології та реєстри не дозволять обдурити.
  3. Не бійтеся скаржитися на дискримінаційні вимоги (антиконкурентні умови) Замовників. Пам'ятайте, ви можете подати вимогу або навіть скаргу в АМКУ на дії Закупника. Підключайте громадськість за допомогою проекту Dozorro, якщо побачили явні порушення.
  4. Не демпінгуйте на редукціоні та не загравайтеся. Державні торги - це не азартна гра. Потрібно не тільки перемогти в торгах, а заробити на них. Пам'ятайте 3 цінові рівня, які описані в лайфхакі № 2.
  5. Виконуйте контракт якісно. Про недобросовісних постачальників і підрядників інформація в мережі поширюється дуже швидко. Погані відгуки завадять вашому бізнесу в подальшому.
Бажаємо успіхів та нових перемог! Пам'ятайте, що на будь-які питання вам готові відповісти фахівці порталу ProZorro tender.uub.com.ua за телефоном 044 221 22 02!

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__