Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як виграти тендер і обійти конкурентів?

Для сучасних підприємців поняття тендерів знайоме. Однак мало хто наважується приймати в них участь, пояснюючи це тим, що торги проводяться за домовленістю. Але постійні користувачі системи ProZorro переконалися, що виграти тендер реально в різних категоріях товарів і послуг. При правильному підході держзамовлення в Україні здатні стати основним джерелом доходу для підприємства.

Щоб виграти тендер, починайте з малого ...

Великі тендери не тільки складні у виконанні, але й залучають більше досвідчених конкурентів, з якими важко боротися. Тому краще для початку зосередитися на дрібних держзакупівлях. Крім того, в даній категорії відсутній корупційний елемент.
Національне антикорупційне бюро проявляє до сфери державних закупівель підвищений інтерес, тому тендерні комітети віддаляються від відкатних схем, особливо якщо мова йде про невеликі суми.

Знизити маржу, щоб виграти тендер

ProZorro має на увазі пряме співробітництво з державними компаніями, а це дешевше і простіше, ніж обслуговування корпоративних клієнтів. Тут відсутні витрати на рекламу, маркетингове просування, а також оренду площ під фізичні магазини. Тобто собівартість одиниці товару для держави нижче в порівнянні зі звичайною торгівлею. За рахунок цього можна знизити ціну на торгах і отримати вигідне замовлення. Ще однією перевагою тендерів від держави є стабільність і прогнозованість цього каналу продажів, адже щорічно з бюджету країни на держзакупівлі виділяється близько 250 млрд. грн.

Хочете виграти тендер? Виберіть надійного партнера

Маються на увазі не замовники, які оголошують тендер, а електронні майданчики, які працюють в системі ProZorro. Акредитованим сайтом, підключеним до центральної бази даних Прозорро, є tender.uub.com.ua, на якому інформація про всі актуальні тендери оновлюється в режимі реального часу. При реєстрації у користувачів з'являється можливість підписатися на автоматичну розсилку по вибраних запитах і стежити за проведенням торгів, які цікавлять.

Як простіше виграти тендер? Налаштувати повідомлення

Наявність фільтрів дозволяє налаштувати підписку зробити вибірку за відповідними категоріями і отримувати e-mail розсилку з актуальними тендерами щодня на електронну пошту.
Як виграти тендер? Швидко реагувати на тендери. За допомогою нашого сайту можна оперативно знаходити тендери, що відповідають заданим параметрам, і бути в курсі поточних змін в системі.
Принцип роботи електронної системи ProZorro відрізняється від «паперових» торгів, де учасники затягували з подачею документів, щоб уникнути витоку інформації. Час на подачу пропозиції в тендер в учасника обмежена і існує ризик не встигнути зробити цього вчасно. Тому учаснику не варто відкладати подачу пропозиції на останній момент.
Матеріали на сайті tender.uub.com.ua допоможуть правильно оформити дані і проаналізувати досвід інших учасників торгів.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__