Що таке тендер або як заробити на державних закупівлях?

Багато підприємств, починаючи з 2016 року, вперше виграли свій перший державний тендер, завдяки електронному майданчику Української універсальної біржі tender.uub.com.ua, що підключений до системи Прозорро. Для укладення договору з держ. замовником тепер не потрібно попередньо домовлятися з його представниками, як це було раніше.
На електронному майданчику тендера з'являються щодня. Всього в системі вже проведено і опубліковано нових більш 1,7 млн. закупівельних процедур, в яких можна брати участь і перемагати. Але для цього потрібно зрозуміти, як працює система держзакупівель і що таке тендер в державних реаліях.
Для цього ми наполегливо рекомендуємо новачкам державних електронних закупівель переглянути цикл навчальних відео, які розміщені на нашому сайті. Після перегляду відео Ви будете чітко розуміти, що тендер - це реальна можливість отримати нового клієнта та підвищити прибутковість свого підприємства. Ви дізнаєтеся особливості проведення закупівель бюджетними організаціями і державними компаніями.
Відвідавши наші семінари, Ви будете знати про тендер все, що необхідно для ефективної боротьби з конкурентами, а також для захисту своїх інтересів і прав перед Замовниками. Наші фахівці розкажуть як оскаржити дискримінаційні умови до постачальника, як правильно подати тендерну пропозицію, в залежності від того, які є види тендерів.
Сьогодні в системі Прозорро функціонує понад 23 майданчиків, в зв'язку з чим, потрібно відповідально підійти до вибору оптимальної для вас біржі.
Наші фахівці мають успішний досвід супроводу клієнтів від пошуку цікавої закупівлі до отримання оплати за виграний тендер. Компанії, які користуються електронним майданчиком отримують якісну і своєчасну підтримку на кожному етапі закупівлі. Українська універсальна біржа супроводжує підприємства в процесі співпраці з державними організаціями вже понад 15 років.
Та пам'ятайте, що сьогодні недостатньо розуміти визначення «тендер». Для успішної роботи у сфері держзакупівель і отримання контрактів потрібно вибрати правильний майданчик, а також вірну стратегію боротьби.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__