Як освоїти та успішно використовувати портал закупівель Прозорро?

Сьогодні портал закупівель tender.uub.com.ua надає безкоштовну можливість представникам бізнесу на 30% скоротити фінансові та трудові витрати при роботі з пошуком відповідних аукціонів і вивчення інформації про участь в них.
Оскільки з 2016 року державні тендери в нашій країні стали виключно електронними, то на згаданому сайті відображається кожна закупівля. Україна зробила 100% -ний прорив у доступності інформації про держзакупівлі для приватного сектора економіки завдяки впровадженню системи Прозоро. В результаті утворилася конкуренція між електронними майданчиками, а для бізнесу відкрився вибір між ними з метою роботи в високоавтоматизованій програмі, що відповідає вимогам сучасного рівня технологічного прогресу, щоб закривати питання участі в тендерах на всіх етапах процесу.
Так на порталі Української універсальної біржі учасники, крім пошуку тендеру на будь-якій стадії закупівлі від опублікованій до завершеної, можуть підписатися на розсилку автоматичних e-mail повідомлень про нові закупівлі в Україні, вибираючи потрібний вид діяльності, регіони поставки. Після підписки, яка займає не більше 5 хвилин, учасники отримують автоматичні повідомлення на вказану електронну адресу на наступний ранок після публікації нового тендера. Це допомагає економити час і дозволяє не пропускати цікаві закупівлі.
Ще звертаємо увагу учасників, що за оновленими правилами Замовники оголошують не тільки великі, так звані «обов'язкові» або оптові закупівлі. Україна провела в системі Прозорро вже понад 1,4 млн. закупівельних процедур на незначні суми від 5 до 200 тис. грн. для товарів та послуг, і до 1,5 млн. грн. - для робіт.
Тому кожному учаснику, що бажає приєднатися до системи державних закупівель Прозорро, рекомендуємо витратити пару хвилин робочого часу, щоб підписатися на розсилку тендерів і вчасно отримувати на електронну скриньку свіжу інформацію про нові оголошені держзакупівлі, щоб бути в курсі, випереджати конкурентів і обдумано приймати рішення, важливі для бізнесу.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__