Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Закупівлі в Україні: як ефективно брати участь?

Прозорість процедури державних закупівель в Україні забезпечує офіційний портал ProZorro. По суті, його головне завдання полягає в економії бюджетних коштів. Це досягається за рахунок того, що вся інформація по предмету та умовам торгів знаходиться у відкритому доступі. Участь в тендері здійснюється шляхом подачі пропозиції на одному з офіційних майданчиків системи Прозоро. Для цього потрібно пройти ідентифікацію на будь-якому майданчику, акредитованому в системі ProZorro. Крім того, для створення чесних торгових і конкурентних умов діяльність замовників і продавців перевіряється на предмет відсутності порушень.

Структура порталу закупівель

Ресурс закупівель ProZorro в Україні діє за принципом створення здорової конкуренції серед постачальників. Сама по собі система не є електронним майданчиком, але до неї підключені електронні торгові майданчики, які отримали акредитацію в МЕРТ. Кожен з них підключений до центральної бази. Зберігання глобальних даних здійснюється на центральному сервері, а учасники торгів мають можливість відслідковувати процеси проведення тендерів, щоб оцінити їх відкритість та об'єктивність.
В системі ProZorro зберігаються відомості про державні закупівлі. Користувач може переглянути інформацію з тендерами, базою нормативних актів для замовників і продавців, списками операторів майданчиків, а також іншою інформацією, що стосується держзакупівель. Публікації на акредитованих порталах закупівель оновлюються в режимі реального часу відповідно до змін, що вносяться в центральну базу даних. Для пошуку потрібного тендера Учасникам доступні фільтри за необхідними параметрами та інші інструменти.

Які переваги державних закупівель в Україні?

Офіційні портали ProZorro дають шанс представникам бізнесу значно скоротити трудові, часові та фінансові витрати, необхідні для пошуку відповідних закупівель, уточнення інформації та подачі заявок. Щоб стати Учасником системи Прозоро необхідно пройти процедуру ідентифікації на одному з акредитованих майданчиків шляхом підписання Договору про надання послуг з використання електронного майданчика.
Електронні майданчики, які працюють в системі Прозорро містять всі державні закупівлі в Україні і дають такі переваги:
  • взаємодія Замовника і Учасника (постачальника);
  • вчинення онлайн закупівлі, не витрачаючи час на ділові поїздки для переговорів і ознайомлення з умовами угод;
  • створюють чесну конкуренцію між Учасниками.
На майданчику tender.uub.com.ua можна побачити інформацію про тендери з будь-яким статусом: починаючи з моменту публікації до періоду завершення закупівлі. Налаштування різних фільтрів пошуку дозволяє швидко знаходити відповідні закупівлі по області і класифікатору видів товарів, робіт і послуг (ДК021:2015), а також іншими параметрами. Підписавшись на e-mail розсилку, Ви будете отримувати електронні листи про нові опубліковані тендери, які цікавлять.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__