Все про тендери на порталі ProZorro

Система електронних закупівель «Прозоро» запущена в 2016 році.
Сьогодні через неї проводяться всі державні торги на придбання товарів, робіт та послуг. Тим, хто збирається стати учасником системи, необхідно заздалегідь дізнатися все про тендери та ретельно підготуватися до процедури аукціону.

Тонкощі проведення електронних закупівель

Кожен замовник та підрядник в обов'язковому порядку реєструється в системі «Прозоро». На офіційному сайті, в тому числі на tender.uub.com.ua, створюється особистий кабінет, де зберігаються відомості про дії всередині системи та фінансових операціях. Всім гарантовані рівні права та можливості.
Державні закупівлі розділені на дві групи: допорогові (придбання товарів та послуг на суму до 200 тис. грн., робіт - до 1,5 млн. грн.) та надпорогові. Предмет тендеру повинен бути визначений відповідно до термінології Єдиного закупівельного словника. Стандартизація назв значно спрощує пошук. Торги проходять по вивіреному алгоритму. Переможця система визначає автоматично.
Все про тендери розповідають на спеціальних навчальних семінарах, які організовують сертифіковані майданчики-партнери «Прозоро». Юристи й бізнесмени пояснюють юридичні тонкощі, дають практичні рекомендації. Записатися на семінар можна онлайн.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__