Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Закупівлі ПАТ «Укртатнафта» на офіційних майданчиках ProZorro

На електронному майданчику «Української універсальної біржі» можна взяти участь у прибутковому тендері «Укртатнафти» - відома на всю країну компанія регулярно оголошує закупівлі через електронну систему Прозорро.
Сьогодні ПАТ «Укртатнафта» є найпотужнішим в Україні підприємством з видобутку та переробки нафтопродуктів, йому також належить Кременчуцький нафтопереробний завод. Загальна потужність компанії складає 58 590 м3 нафти на добу. Завдяки чесним та прозорим публічним закупівлям взяти участь у тендері «Укртатнафти» тепер може будь-яка фізична особа чи комерційна організація.

Особливості тендерів ПАТ «Укртатнафта» в системі Прозорро

Наразі підприємство випускає достатньо широкий асортимент продукції – особливе місце в лінійці товарів «Укртатнафти» займає екологічно чистий бензин та дизпаливо, які цілком відповідають прийнятим світовим стандартам Euro-5. Беручи до уваги шалену популярність продуктів компанії в Україні, у разі виграшу тендеру «Укртатнафти» плідна співпраця стане потужним трампліном для вашого бізнесу.
До складу підприємства входить кілька окремих підрозділів, що займаються розвідкою, видобуванням, переробкою нафти та реалізацією отриманих нафтопродуктів – ПАТ «Укртатнафта» стала першою вертикально інтегрованою компанією країни. Вона також активно долучається до соціальних проектів та місцевих програм регіонального розвитку. Взяти участь в актуальному тендері «Укртатнафти» ви зможете на електронному майданчику tender.uub.com.ua.

Державні закупівлі компанії «Укртатнафта» на електронних майданчиках

Наряду з іншими великими державними та комунальними підприємствами, сьогодні всі закупівлі ПАТ «Укртатнафта» проводить через електронну систему ProZorro. Швидко знайти потрібний тендер «Укртатнафти» постачальники можуть на головній сторінці офіційного майданчика УУБ. Так, компанія оголошує торги з приводу закупівлі комп’ютерів, ноутбуків, акумуляторів та запам’ятовувальних флеш-пристроїв до них, канцтоварів, сантехніки, миючих засобів, садової техніки, металопластикових вікон, холодильників, високоточного лабораторного обладнання та ін.
Подаючи заявку на участь в тендері «Укртатнафти», найчастіше постачальники приймають участь у відкритих торгах. Аукціон у цьому випадку має обмежений бюджет: вартість лотів складає 200 000 грн. – 133 000 євро для товарів та 5 млн. грн. – 5,1 млн. євро для робіт.

Взяти участь у публічних торгах «Укртатнафта» на сайті tender.uub.com.ua

Знайти вигідний тендер «Укртатнафта» учасники торгів можуть на офіційному майданчику «Української універсальної біржі». Пошук зручно здійснювати одразу за кількома параметрами – назвою замовника, категорією товара/послуги, датою проведення торгів, розміром бюджету чи типом процедури.
Користувачі, зареєстровані на майданчику УУБ, можуть не тільки брати участь в тендері «Укртатнафти» чи будь-якого іншого замовника, а й спостерігати за проведенням торгів.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__