Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Укрнафта - держзакупівлі системи Прозорро

ПАТ «Укрнафта» - найбільша нафтовидобувна компанія в нашій країні. Компанія володіє 85 спеціальними дозволами на розробку вуглеводневих родовищ. На балансі компанії 537 АЗС, 28 бурових установок. Такому величезному підприємству для підтримки працездатності регулярно потрібні нові товари. Представники ПАТ «Укрнафта» також створюють тендери в системі Prozorro на надання послуг, виконання робіт.
Загальний бюджет лотів обчислюється мільйонами гривень. Отримати таке велике замовлення можна, вигравши тендер в системі Прозорро. Без корупції, дискримінації, на рівних умовах з усіма бажаючими взяти участь в редукціоні. Для цього потрібно попередньо зареєструватися на акредитованому майданчику «Українська універсальна біржа» та подати заявку на участь у торгах.

Як вибрати тендери «Укрнафта»?

Переглянути пропозиції компаній можна на сайті tender.uub.com.ua без реєстрації. Порядок дій користувачів:
  • перейти на головну сторінку торговельного майданчика «Українська універсальна біржа»;
  • в фільтрах вибрати розділ «Замовник»;
  • вибрати зі списку ПАТ «Укрнафта»;
  • клікнути на «Пошук».
Система автоматично відфільтрує пропозиції по заданих параметрах (можна додатково вказати бюджет, статус торгів, регіон). Клікнувши на обраний лот, учасники отримують доступ до докладної інформації: опис предмета закупівлі, умови оплати, документи та інше.
Також можна знайти тендери «Укрнафти» за ЄДРПОУ компанії 00135390. У списку лотів є пропозиції щодо закупівлі спиртів, фенолів, трансформаторів, будівельних матеріалів і тому подібне.

Особливості проведення держзакупівель «Укрнафта»

Що потрібно знати учасникам:
  1. Тип закупівель: допорогові і надпорогові. У першому випадку вартість починається від 3 000 грн. і не перевищує 200 000 грн. для товарів і послуг та 1 500 000 грн для робіт. У другому - очікувана вартість предмета закупівлі стартує від 200 000 грн. У тендерах «Укрнафти» зазвичай вказаний тип - допорогові закупівлі.
  2. Проведення редукціону. Мінімальна кількість учасників - 2. При одному бажаючому неможливо провести конкурс, тому торги не відбудуться. В описі лота обов'язково є остаточний термін прийняття пропозицій замовником (дата і час).
  3. Розгляд заявок замовником. При проведенні відкритих торгів першими розглядаються пропозиції учасників, в яких встановлена мінімальна ціна на товари, послуги, роботи. Всі заявки можна не розглядати.
Переможець і замовник укладають між собою договір на надання послуг, постачання товарів або виконання робіт. Бюджет угоди відповідно до встановленої постачальником під час тендеру суми.
Хочете взяти участь в тендері «Укрнафти»? Реєструйтеся на сайті tender.uub.com.ua, подавайте заявки на участь і ставайте переможцями редукціону. Приз - вигідний і довгостроковий контракт з нафтовидобувною компанією.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__