Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери Прозорро в Запоріжжі

Запоріжжя - один з великих адміністративних і промислових центрів нашої країни. Тут знаходиться річковий порт, транзитний ж/д вузол, промислові підприємства, розвинена галузь металургії, машинобудування, будівництва. Тому тендери в Запоріжжі проходять регулярно.
Замовники розміщують закупівлі на акредитованих майданчиках Прозорро (ось тут, наприклад, tender.uub.com.ua) на:
 • технічне обслуговування і ремонт техніки;
 • закупівлю обладнання, витратних частин;
 • послуги з озеленення територій;
 • послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг;
 • закупівлю офісних меблів;
 • будівельні роботи та інше.
Як і в інших містах, в Запоріжжі проводять тендери на придбання товарів, замовлення послуг або розміщують пропозиції щодо виконання певного виду робіт. Замовники - державні і комунальні підприємства, установи України.

Як взяти участь в тендері Запоріжжя?

У державних закупівлях можуть брати участь фізичні і юридичні особи. Для цього потрібно:
 1. Вибрати електронну платформу Prozorro. На офіційному сайті Прозорро можна знайти і переглянути інформацію про держзакупівлі, але тут немає функції реєстрації, можна подати пропозицію або заявку на участь у торгах.
 2. Зареєструватися на акредитованому майданчику Прозорро. Один з таких - «Українська універсальна біржа». На нашому сайті зареєстрованим користувачам доступний весь функціонал для роботи з системою. Реєстрація безкоштовна.
 3. Перейти до вибору пропозицій по Запоріжжю. У фільтрах перейти до вкладці «Регіон» і поставити «галочку» навпроти Запорізької області. Також можна знайти необхідне підприємство в Запоріжжі через пошук за ЄДРПОУ.
 4. Подати заявку на участь у торгах. Участь в редукціоні проходить на платній основі. Сума внеску складає 17-1700 грн. Розмір платежу залежить від бюджету лота. Детальніше можна ознайомитись в розділі «Тарифи» на сайті tender.uub.com.ua.
Далі потрібно подати свою пропозицію і дочекатися розгляду замовником заявок. Виграє учасник, який пропонує найбільш вигідні умови і ціну. Тендери Запоріжжя можуть проходити як у вигляді відкритих торгів, так і конкурентного діалогу. Найчастіше практикується перший формат конкурсу.

Переваги системи Прозорро для проведення держзакупівель в Запоріжжі

Чому замовники і постачальники Запоріжжя або будь-якого іншого міста України вважають за краще користуватися можливостями системи Prozorro:
 • доступ до майданчика можливий з будь-якої точки світу - щоб розмістити пропозицію або взяти участь в редукціоні досить мати доступ до мережі Інтернет;
 • замовники розміщують оголошення на торгових майданчиках Прозорро безкоштовно, всі пропозиції потрапляють в Центральної бази даних, звідки надходять на всі офіційні платформи Prozorro;
 • чесна конкуренція - умови публічних закупівель однакові для всіх користувачів, тут немає дискримінації учасників.
Є питання про тендери м. Запоріжжя? Допомогти подати заявку на участь в редукціоні? На зв'язку наші консультанти, телефонуйте в call-центр: (044) 221-22-02.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__