Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Будівельні тендери і замовлення на tender.uub.com.ua

Починаючи з 2016 року, всі будівельні та ремонтні роботи на державних підприємствах України здійснюються через тендер. Тендерні торги проходять за допомогою електронних платформ, підключених до єдиної бази системи Прозорро. "Українська універсальна біржа" є одним із офіційних майданчиків Prozorro.Держзакупівлі, де акумульовано замовлення і тендери з будівництва та ремонту.
Будівельні аукціони - це ефективний спосіб знайти замовників на будівельно-ремонтні роботи. Замовнику досить поставити завдання, визначити умови співпраці, бюджет і викласти лот на майданчику tender.uub.com.ua. Бажаючі взяти участь в аукціоні подають свої пропозиції до вказаного системою часу. У призначений день проходить аукціон (редукціон), переможцем є учасник, який на редукціоні запропонував найменшу ціну.

Які будівельні та ремонтні тендери виставляють на Прозорро.Держзакупівлі?

В системі Прозоро проводяться тендери державних підприємств, організацій, підпорядкованих місцевій владі, комунальних і муніципальних структур. На сайті можна знайти будівельні замовлення і тендери:
  • на покрівлю дахів, зварювальні, електромонтажні роботи, проектування;
  • буріння свердловин, фасадне облицювання, сантехнічні роботи;
  • будівництво об'єктів і підготовку будівельних майданчиків;
  • ремонт доріг, будівель, інфраструктурних споруд.
Якщо Ви виконавець робіт і шукаєте відповідний тендер, просто оформіть підписку на сайті, щоб отримувати e-mail розсилку про торги в сфері будівництва та ремонту. Повідомлення про нові тендери приходять щодня, перелік актуальних тендерів - на електронну пошту щопонеділка.

Переваги пошуку виконавців на будівельні замовлення через tender.uub.com.ua

Державний сайт Прозорро надає необхідну інформацію про держзакупівлі в будь-якій сфері, включаючи будівельні тендери і замовлення. Система відкрита для всіх бажаючих, а дані по аукціонах знаходяться у вільному доступі. Але щоб подати заявку і брати участь в тендерах, потрібні акредитовані майданчики Прозорро, такі, як "Українська універсальна біржа".
Наш портал акредитований Міністерством економічного розвитку і торгівлі (I-IV рівень). Своїм користувачам гарантуємо прозорість кожного будівельного аукціону і рівні умови для учасників торгів.
Вигоди використання електронного майданчика tender.uub.com.ua:
  • знайти замовника на будівництво можна онлайн, не виходячи за межі кабінету;
  • на сайті є регулярна служба підтримки, яка допоможе вирішити виникаючі нюанси під час проведення тендера;
  • внесок для участі в торгах нижче вартості реклами або послуг посередників, які допомагають знайти замовника на роботи;
  • якщо з'явилися розбіжності в умовах, не укладається договір і т.п., учасники процесу можуть оскаржити результати торгів і система визнає аукціон недійсним.
Подальша співпраця проходить безпосередньо «Замовник-Учасник (Постачальник)» за умовами договору, що гарантує відсутність зайвих витрат на непередбачений в бюджеті витрати.
Будівельні тендери через “Українську універсальну біржу” - запорука чесності і відкритості аукціону. На сайті працює служба підтримки для уточнення всіх питань. Телефонуйте +38 (044) 221 22 02!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__