Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Вигідний тендер з відеоспостереження на Прозорро

В системі Прозорро.Закупівлі можна легко знайти прибутковий тендер з відеоспостереження – сьогодні такі оголошення користуються великою популярністю. Все частіше державні установи замовляють послуги зі встановлення та обслуговування систем відеонагляду – як показує практика, подібні заходи суттєво підвищують рівень безпеки на об’єктах державної та комунальної власності.

Особливості закупівель з відеоспостереження в системі держзакупівель ProZorro

Встановлення сучасних систем відеоспостереження гарантує безпеку громадян та співробітників, а також забезпечує збереження державної та комунальної власності. Дані системи складаються з однієї чи кількох відеокамер, за допомогою яких можна забезпечити охорону конкретної території – вони обов’язково комплектуються спеціальним програмним забезпеченням. До того ж, отримати доступ до записів відеокамер клієнт може у будь-який час з будь-якої точки світу. Вчасно встановлена система відеонагляду дозволить попередити можливі злочини або викрити зловмисників та притягти їх до кримінальної відповідальності.
Завдяки вдосконаленню технічних засобів росте і попит на послуги з відеоспостереження – тендер на замовлення сучасної системи відеонагляду оголошують навчальні заклади, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні підприємства різних напрямків діяльності, розважальні центри та заклади соціально-побутової сфери. Нерідко придбана на аукціоні техніка встановлюється в цехах великих підприємств для запобігання порушень техніки безпеки чи якості виробничого процесу. В середньому вартість тендеру відеоспостереження коливається від 50 до 200 тис. грн., а предметами закупівель виступають окремі камери та відеореєстратори, повністю укомплектовані системи відеонагляду, роботи з їх обслуговування та різноманітне супутнє обладнання.

Як взяти участь у тендерах відеоспостереження на офіційних електронних майданчиках Прозорро?

Згідно чинного законодавства, сьогодні потрібні товари та послуги державні і комунальні підприємства купують через електронні закупівлі, що проводяться на майданчиках системи держзакупівель ProZorro. Всі оголошення стосовно тендеру по відеоспостереженню автоматично публікуються на кожному майданчику, підключеному до платформи Прозорро.Закупівлі – так, зареєструвавшись на сайті tender.uub.com.ua, постачальники миттєво отримують доступ до актуальних аукціонів.
Обрати цікаві закупівлі можна на головній сторінці сайту, ввівши у форму пошуку назву замовника, код ЄДРПОУ, дату проведення чи статус торгів. Своїм клієнтам «Українська універсальна біржа» пропонує зручний доступ до будь-якого тендеру з відеоспостереження – досвідчені фахівці допоможуть правильно подати заявку та дадуть безліч корисних порад, що обов’язково принесуть перемогу у торгах. Також ми регулярно інформуємо постачальників про публікацію нових закупівель за найпривабливішими цінами.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__