Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Держзакупівлі запірної арматури на електронних майданчиках ProZorro

З впровадженням відкритої системи публічних закупівель у разі необхідності придбання певних інструментів чи спеціального устаткування державні та комунальні підприємства в обов’язковому порядку оголошують тендер на запірну арматуру – прийняти участь у ньому можна на офіційному майданчику «Української універсальної біржі», підключеному до системи Прозорро.

Торги з купівлі запірної арматури на електронних майданчиках ProZorro

Запірна арматура представляє собою спеціальне обладнання, яке забезпечує якісну роботу водних і газопровідних магістралей. Різноманітні прилади дозволяють регулювати пропускну здатність труб – водо-, газопроводів, систем опалювання. Предметом подібних тендерів виступає устаткування трьох типів:
  • запірне – повністю перекриває рух газу/води;
  • запірно-регулююче – дозволяє збільшувати чи зменшувати потік рідини;
  • контрольно-спускове – з його допомогою здійснюється перевірка рівня речовини в трубопроводі та спускається повітря.
На офіційному майданчику «Української універсальної біржі» учасники можуть подати пропозицію на участь у тендері на запірну арматуру – в таких випадках замовник оголошує закупівлю шарових кранів, вентилів, клапанів, засувів, регуляторів тиску та температури, відводів конденсату. Замовниками спеціального устаткування для трубопроводів виступають будівельні компанії та організації, що виконують прокладання, ремонт та обслуговування газових та водопровідних комунікацій.

Особливості тендерів на придбання запірної арматури на сайті tender.uub.com.ua

Ціна якісної запірної арматури досить висока, що в минулому неодноразово призводило до корупції та незаконних тіньових домовленостей під час оголошення державного тендеру на запірну арматуру. Однак переведення держзакупівель в Прозорро докорінно змінило ситуацію – зараз аукціони проводяться максимально відкрито та публічно, а брати участь у них можуть абсолютно всі постачальники, що вчасно подали пропозиції та виконали вимоги, встановлені електронною системою.
Подати заявку на участь у тендері на запірну арматуру учасники можуть на офіційному майданчику УУБ, що має акредитацію I-IV рівнів від Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Для своїх клієнтів ми розробили максимально простий та зручний інтерфейс: після реєстрації на сайті tender.uub.com.ua ви отримуєте доступ до актуальних торгів – знайти їх можна через форму пошуку на головній сторінці майданчика.
Зазвичай торги проходять в три етапи, свої ставки постачальники роблять анонімно. Завдяки цьому компанія-замовник обирає переможцем аукціону лише того учасника, який повністю відповідає вимогам тендеру, тобто система унеможливлює будь-які попередні домовленості чи свідомий вибір «вигідного» кандидата.
У разі виникнення питань провідні фахівці УУБ нададуть вичерпні консультації, також на сайті є детальні відео-інструкції, після перегляду яких ви швидко освоїте проведення відкритих закупівель у системі ProZorro.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__