Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як знайти в Прозорро прибуткові тендери на закупівлю обладнання

Згідно чинного законодавства, сьогодні будь-який тендер на закупівлю обладнання державним чи комунальним підприємством проводиться через систему Прозорро. Тепер отримати вигідний контракт дуже легко – достатньо зареєструватися на офіційному майданчику, підключеному до Центральної бази даних ProZorro, та взяти участь у відкритих торгах.

Особливості торгів по закупівлі обладнання на ProZorro

На електронному майданчику «Української універсальної біржі» можна взяти участь у тендері із закупівлі обладнання найрізноманітнішого призначення: сільськогосподарської техніки, електротехнічної та освітлювальної апаратури, телевізійного, комунікаційного та радіоустаткування, обладнання для медичних закладів, автомобільного транспорту, спеціалізованої техніки, що використовується в оборонному комплексі, поліції та МНС, високоточних вимірювальних приладів для лабораторій, промислових, гірничодобувних та будівельних установок.
Зазвичай замовниками в тендері із закупівлі обладнання, що належить до перерахованих категорій, виступають великі промислові підприємства машинобудівної та металургійної галузі, компанії, що займаються легкою промисловістю, електростанції та розподільчі об’єкти, ремонтні фірми та будівельні організації.

На що звернути увагу постачальнику під час участі в аукціонах із закупівлі промислового чи сільськогосподарського устаткування

Оскільки предметом тендеру на закупівлю обладнання можуть бути як великі промислові установки, так і дрібна побутова техніка, вартість лотів у цій категорії коливається від кількох сотень до кількох мільйонів гривень.
Звісно, тендери, пов’язані із закупівлями для великих індустріальних чи сільськогосподарських підприємств, завжди були ласим шматком для нечесних чиновників. Та впровадження єдиної державної системи електронних закупівель докорінно змінило ситуацію – тепер будь-який тендер із закупівлі обладнання є відкритим та максимально прозорим не тільки для учасників торгів, а й для громадськості. Постачальники подають пропозиції анонімно, що не дозволяє замовнику обрати «своїх» кандидатів. Під час аукціону розгляд ставок починається з найменшої: якщо постачальник задовольняє всім вимогам тендеру, його обирають переможцем – у іншому випадку пропозиція відхиляється і замовник починає розгляд наступної в порядку зростання заявки.

Перемогти в торгах на закупівлю обладнання допоможе УУБ

Після реєстрації на tender.uub.com.ua обрати цікавий тендер на закупівлю обладнання можна через зручну форму пошуку на головній сторінці сайту. Знайти потрібне оголошення можна за назвою замовника, номером компанії в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, бюджетом закупівлі чи датою проведення аукціону. Також система сортує тендери по категоріям, повний перелік яких вказаний в полі ДК021:2015. Досвідчені фахівці біржі швидко нададуть будь-яку інформацію, що стосується роботи майданчика чи проведення аукціону. Також на сайті є серія навчальних відео, які в доступній формі пояснюють принципи ведення торгів через Прозорро.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__