Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендер на друк в широкому форматі

Діяльність державних організацій часто вимагає використання друкованої продукції з високою роздільною здатністю. Тому вони регулярно укладають угоди через систему ProZorro. Механізмом для їх організації з 2016 року є тендер на широкоформатний друк, який забезпечує рівні умови для підприємств різних форм власності. Отримати держзамовлення за підсумками електронних торгів може навіть мало відома фірма з глибинки, якщо вона запропонує найбільш вигідні умови надання послуг.

Як проводиться тендер на друк?

В Єдиному закупівельному словнику цей вид бізнесової діяльності віднесений до розділу «Ділові послуги: юридичні, маркетингові, консультаційні, кадрові, поліграфічні та охоронні» і підрозділу «Друковані та супутні послуги». Державний замовник публікує оголошення про плановані закупівлі на спеціальних електронних майданчиках, які акредитовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Вони підключені до загальної бази даних ProZorro і відображають кожен актуальний тендер, широкоформатний друк в цьому сенсі не виняток.
Варто враховувати, що самі аукціони не проводяться на державному сайті prozorro.gov.ua, так як він виконує, по суті, інформаційну функцію. А реєстрація, публікація тендерів, подача пропозицій та інші дії виконуються через акредитовані майданчики.
Коли приходить час проведення аукціону, система автоматично обирає підрядника, який запропонував найвигіднішу ціну. Крім того, при оцінці пропозицій можуть враховуватися і нецінові критерії, що визначаються самим замовником. Переможець торгів у встановлений термін повинен надати довідки про відсутність непогашеної судимості і заборгованостей по податках/зборах. Після цього з ним підписується договір.

Нюанси проведення тендерів на широкоформатний друк

Послуги широкоформатного друку актуальні і для великих держустанов, і для регіональних підрозділів міністерств, управлінь та ін. Крім того, в нашій країні працює багато театрів та інших установ Мінкультури, які також зобов'язані робити закупівлі через систему ProZorro. Якщо мова йде про таке явище, як тендер, друк може знадобитися для виготовлення банерів, афіш, постерів, карт тощо. Крім іншого, це часто має на увазі комплекс подальших послуг, наприклад, доставку, монтаж рекламних матеріалів та ін. Як правило, це замовлення на великі суми, які є серйозним поштовхом для успішного розвитку підприємств. Тому дістати такий контракт прагнуть навіть початківці фірми.
Однак до сих пір в суспільстві побутує думка, що бізнесу «з вулиці» виграти тендер нереально. Насправді проведення держзакупівель побудовано за принципом прозорості, тому фактор корупції по максимуму знівельовано. Підвищити шанси на успішну участь в тендерах допоможе ряд аспектів: підписка на регулярну розсилку від «Української універсальної біржі», вивчення інформаційних матеріалів на сайті tender.uub.com.ua і, головне, рішучість. Навіть після кількох невдалих спроб участі в торгах потрібно робити це знову, оскільки досвід - найцінніший інструмент при досягненні мети.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__