Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендер на пластикові карти в системі держзакупівель ProZorro

Оскільки в Україні для держзакупівель використовується тендер, пластикові карти також купуються за цією процедурою. Онлайн-аукціон з держзакупівель - поширена світова практика по організації тендерів для держустанов. В Україні вони проводяться через систему ProZorro, яка отримала високу оцінку серед експертів завдяки прозорості торгів і рівності умов для учасників.

Які пластикові карти виготовляють по тендерам?

Державні компанії та банківські установи зобов'язані закуповувати пластикові карти через тендери. Відкриті торги організовуються за допомогою акредитованих майданчиків, наприклад, через «Українську універсальну біржу». У спеціальному розділі сайту tender.uub.com.ua можна знайти держзамовлення на виготовлення різних карт:
  • банківських;
  • ідентифікуючих (посвідчень, пропусків і ін.);
  • дисконтних;
  • клубних;
  • платіжних (на паливо, парковку, кількість проїздів у транспорті і т.д.).
Оскільки ProZorro забезпечує рівні умови для учасників, які претендують на замовлення, переможцем призначається компанія, яка пропонує найнижчу ціну на емісію карт певного тиражу. Адже головне завдання ProZorro - зниження бюджетних витрат при збереженні якості придбаних товарів.

Етапи електронних закупівель пластикових карт

Відкритий тендер на пластикові карти - це усунення ризиків реалізації корупційних схем. Тому всі його етапи організовуються таким чином, щоб людина не могла вплинути ні на хід торгів, ні на результат.
Процедура проходить в такому порядку:
  • розміщення оголошення про плановані тендери на електронному майданчику;
  • подача пропозицій виконавцями (анонімно);
  • коригування цін в процесі аукціону, який проводиться в три етапи;
  • вибір переможця;
  • підписання договору.
Проміжним етапом може стати оскарження тендеру. Воно ініціюється, якщо хтось з учасників вважає, що замовник порушує принципи проведення процедури. На період розгляду скарги тендер блокується.

Допорогові та надпорогові тендери на пластикові карти

Категорію торгів визначає сума планованого замовлення на пластикові карти. Якщо вона менше 200 тис. грн., то мова йде про допорогові торги, якщо вище - про надпорогові.
Для замовників не передбачена плата за проведення тендеру на електронному майданчику, а виконавці оплачують невеликий внесок (від 17 грн. до 1 700 грн.). Його розмір не можна порівняти з потенційними витратами, які понесла б компанія при пошуку комерційного замовлення з таким же бюджетом.
Щоб швидко знаходити вигідні тендери в цьому сегменті ринку, варто підписатися на регулярну розсилку «Української універсальної біржі». Задавши прості настройки, ви будете отримувати листи зі зведеннями за новими планованими торгами. Це дасть можливість своєчасно реагувати на них і ретельно підготуватися до участі. З будь-яких питань стосовно роботи біржі можна проконсультуватися зі співробітниками колл-центру.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__