Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як перемогти у державному тендері на транспортні послуги

Довгий час звичайні перевізники не могли взяти участь у найбільш вигідному тендері на пасажирські перевезення, адже ця сфера була досить закритою для «сторонніх» учасників. Та з впровадженням електронної системи ProZorro держзакупівлі стали відкритими для всіх – отже, тепер отримати вигідне замовлення, вигравши у тендері на перевозку пасажирів, має право будь-який постачальник, що виконав всі вимоги і був допущений до участі в аукціоні.

Участь у тендері на перевозку пасажирів через майданчики Прозорро

Раніше закупівлі у сфері пасажирських перевезень для місцевих чиновників були досить прибутковою справою – у закритому тендері на транспортні послуги перемагали лише «свої» кандидати, за що відповідальні особи отримували немаленькі відкати, адже між приватними перевізниками точилася справжня війна за дозвіл працювати на прибутковому маршруті.
Зараз ситуація докорінно змінилася – будь-який тендер на пасажирські перевезення проводиться публічно через електронні майданчики, підключені до системи держзакупівель Прозорро. При необхідності, перед оголошенням тендеру на перевозку населення, обласні та районні ради аналізують пасажиропотік та якість транспортного обслуговування на ввіреній їм території, визначають потребу в прокладанні нових маршрутів, після чого складають графіки руху автомобільного транспорту та оголошують відповідний аукціон на перевозки – тендер у цьому випадку може коштувати від 1 000 до 200 000 грн.

Особливості тендеру на транспортні послуги на сайті «Української універсальної біржі»

Тендер з надання транспортних послуг оголошується для виконання спеціальних, регулярних та нерегулярних перевезень. У першому випадку тендер на перевозку власних працівників до місця роботи замовляють керівники підприємств. Шляхи регулярних пасажирських перевезень проходять по найпопулярніших напрямках – сюди входить міський громадський транспорт та приміські автобуси. Тендер з нерегулярних перевезень, як правило, замовляють для одноразової перевозки пасажирів на екскурсію, спортивні змагання чи якийсь концертний захід.
При оголошенні подібних держзакупівель головною вимогою до транспортних компаній, безперечно, лишається безпека пасажирів. Також з переможцем тендеру на пасажирські перевезення укладається договір, в якому зазначається схема маршруту, його тривалість, розклад, технічні показники та місткість автотранспорту, рівень комфорту та багато іншого.
Успішне проведення аукціонів з приводу придбання послуг на перевезення пасажирів (регулярне, нерегулярне чи спеціальне) через електронну систему закупівель ProZorro доводить, що сьогодні подати заявку на участь та виграти тендер на перевозку може будь-яка компанія чи приватний підприємець, адже проведені реформи забезпечують рівні права та можливості для всіх учасників. Реєструючись на сайті tender.uub.com.ua, ви отримуєте швидкий доступ до тендерів на транспортні послуги – наші фахівці залюбки проконсультують вас з будь-яких питань, що стосуються роботи майданчика чи участі в торгах.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__