Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендерні торги на кабель - особливості проведення в Україні

Після того, як в Україні заснували таку процедуру, як тендер, кабель закуповується державними підприємствами і установами саме так. Аукціони проводять через систему ProZorro, яка визнана на міжнародному рівні як одна з найпрозоріших та відкритих. Це означає, що перемогти в торгах може кожен бажаючий, якщо відповідає заявленим критеріям відбору. Завдяки ProZorro ризик впливу корупційних чинників на процес закупівлі кабельної продукції був мінімізований. Тому заявки на тендери сміливо подають навіть маленькі фірми без досвіду обслуговування державних замовників.

Хто оголошує тендери на кабельну продукцію?

Тендери на кабель проводять сільські ради, комунальні установи, управління міністерств та ін. В системі ProZorro лідери за кількістю оголошень в якості замовників - «Енергоатом», «Укрзалізниця», ремонтно-будівельні компанії. Вони потребують кабельно-провідникової продукції різних типів. Це:
  • шнури;
  • дроти;
  • кабелі.
Державні замовлення - вигідний напрямок для роботи підприємців, оскільки вони припускають значні бюджети з повною відсутністю витрат на маркетинг. Як показує практика, такі клієнти простіше в обслуговуванні в порівнянні з комерційними. Крім того, досвід співпраці з державним підприємством - аргумент на користь зміцнення іміджу підприємства.

Вимоги для участі в закупівлях кабелю

Переможець тендеру на кабель визначається автоматично системою, яка відбирає претендентів за певним алгоритмом. Людина не впливає на неї, тому результати торгів максимально об'єктивні. Щоб виграти тендер, важливо не тільки запропонувати самі низькі ціни, але й відповідати ряду нецінових критеріїв. Їх перелік залежить від специфіки конкретної закупівлі. Але загальні вимоги для виконавців все ж є.
Підприємство повинно бути зареєстрованим за встановленою процедурою. У нього не повинно бути боргів. Крім того, виключена участь в тендерних торгах на кабель компаній, які раніше були задіяні в корупційних схемах. Принциповий момент при перевірці виконавців - фінансова стабільність. Фірма не повинна відчувати матеріальних складнощів, перебувати на стадії ліквідації, судових розглядів з питань банкрутства та ін. Якщо хоч один запитуваний замовником документ відсутній, пропозиція знімається з торгів автоматично.

Швидкий пошук тендерів на кабель

Щоб час було на вашому боці, краще заздалегідь знайомитися з планами держустанов із закупівлі кабельної продукції на рік. Підготовкою документів займіться завчасно, так як деякі довідки видаються протягом 10 днів, а їх зажадають майже відразу після визначення переможця аукціону.
Тендери на кабель шукають на спеціальних електронних майданчиках, акредитованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Вони підключені до загальної бази ProZorro і акумулюють всі оголошення, що публікуються на «підв'язаних» сайтах. На порталі «Українська універсальна біржа» можна легко знайти цікаві тендери із закупівлі кабелю в відповідному розділі. Спростити цю задачу дозволить підписка на регулярну розсилку. Дізнатися більше про стратегію участі в торгах можна з матеріалів tender.uub.com.ua, а також в процесі консультації зі співробітниками колл-центру.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__