Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як виграти торги на інструмент в системі ProZorro

Першим кроком у виграші тендеру на інструмент стане реєстрація на спеціальному майданчику, адже, згідно чинного законодавства, сьогодні товари або послуги державні та комунальні установи замовляють шляхом проведення аукціонів в системі електронних закупівель Прозорро. Так, на офіційному майданчику «Української універсальної біржі» постачальники можуть знайти тендери з придбання найрізноманітніших інструментів: ручних, електричних, будівельних, музичних і т. д.

Види держзакупівель інструменту на офіційному майданчику ProZorro

Після реєстрації на сайті tender.uub.com.ua учасники отримують доступ до будь-якого тендеру на інструмент: сьогодні подібні аукціони через систему Прозорро.Закупівлі проводять будівельні, промислові, нафтопереробні підприємства, організації, що працюють в галузі машинобудування чи сільського господарства. Але замовниками на аукціонах з придбання інструментів можуть виступати і невеликі державні установи, оскільки майже в кожній із них час від часу проводиться реставрація чи дрібний косметичний ремонт.
Окремо варто виділити тендер, що оголошується для придбання музичного інструменту – ініціаторами торгів у цьому випадку виступають театри, будинки культури, музичні школи та гуртки і навіть військові частини, що закуповують їх для власних оркестрів.
На майданчику УУБ потенційні постачальники можуть взяти участь у державному тендері на інструмент, предметом якого виступають:
  • електричні дрилі;
  • ланцюгові бензопили;
  • ручні інструменти (гайкові ключі, напилки, викрутки, свердла, лещата, ножівки);
  • електроінструменти комплектами і поштучно (акумуляторні шуруповерти, болгарки, стрічкові шліфувальні машини);
  • ручні пневматичні або моторизовані інструменти (наприклад, гайковерти);
  • пристрої, що використовуються в садівництві, лісовому та сільському господарстві;
  • будівельне приладдя (бури, свердла по бетону, відбійні молотки);
  • музичні інструменти (ударні установки, піаніно, скрипки, контрабаси, гітари, баяни і т. д.).

Особливості участі в торгах з придбання інструменту на сайті tender.uub.com.ua

В середньому бюджет тендеру на інструмент складає від 20 000 до 25 000 000 грн., тож підписання контракту з замовником принесе вашому бізнесу істотний прибуток. Закупівлі проводяться за системою відкритих торгів, в тому числі з публікацією англійською мовою – в Україні ця процедура є найпоширенішою, її застосовують у випадках, коли бюджет тендеру на інструмент складає не менше 200 тис. грн. (133 тис. євро у відкритих торгах з публікацією англійською мовою). Також придбання різноманітних інструментів державними установами може проводитися за процедурою допорогових закупівель – коли вартість лоту не перевищує 200 тис. грн.
Беручи участь у тендері на інструмент через офіційний майданчик «Української універсальної біржі», постачальники отримують всебічну підтримку кваліфікованих спеціалістів. Також на сайті є безліч навчальних матеріалів, завдяки яким ви та ваші працівники швидко опанують роботу з системою державних закупівель Прозорро.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__