Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як проходить тендер на газ?

Тендер на газ в Україні забезпечує прозорість процедури закупівлі цього виду палива державними і комунальними підприємствами. З 2016 року тендерні торги проводяться через систему ProZorro, яка забезпечує рівні умови конкуренції для учасників.
Зріджений газ використовується у виробничих цілях, для вироблення електроенергії, опалення будинків житлового фонду, адміністративних і промислових об'єктів. Крім того, його застосовують як паливо для транспорту. Щоб виключити корупційні ризики при закупівлі матеріалу, процедура проводиться шляхом відкритих торгів. Кожне підприємство, яке працює в цій сфері, може подати пропозицію і в підсумку отримати вигідне держзамовлення.

Пошук тендерів на скраплений газ

Державні підприємства і організації публікують тендери на газ на електронних майданчиках, підключених до бази даних ProZorro. Це пояснюється тим, що офіційний сайт prozorro.gov.ua призначений для інформування громадськості та забезпечення вільного доступу до держзакупівель. Весь необхідний функціонал, який використовується замовниками і виконавцями, надають тільки акредитовані ресурси. Один з них - «Українська універсальна біржа».
Газові тендери знаходяться в розділі «Нафтопродукти, паливо, електроенергія та інші джерела енергії». Крім того, їх можна знайти за ключовими словами, задавши їх в рядок пошуку.

Тонкощі участі в тендерних закупівлях на газ

Переможця тендеру на газ визначає автоматична система, віддаючи перевагу найбільш вигідній пропозиції. Основний критерій відбору - низька ціна. Вигравши тендер, виконавець підписує договір із замовником, і це завершальний етап процедури.
Претенденти на держзамовлення попередньо проходять перевірку. Законодавчо не передбачено жорстких обмежень для учасників. Виняток становлять організації, які раніше були помічені в корупційних схемах. Вони відразу отримують відмову. Претендувати на тендер можуть навіть компанії, які раніше не працювали з клієнтами з державного сектора. Однак при подачі пропозиції важливо підтвердити документально:
  • державну реєстрацію;
  • відсутність боргів;
  • фінансову стабільність.
Щоб мати шанси на перемогу в тендері на газ, потрібно не тільки відповідати критеріям замовника, а й відповідально підійти до підготовки документів. Навіть маючи багаторічний досвід роботи, необхідну кваліфікацію і ресурси, можна програти менш успішному конкуренту через формальні помилки. Тому перелік запитуваних паперів повинен бути повним, а перевірку краще провести в кілька етапів.
Подати пропозицію можна через сайт tender.uub.com.ua, який також пропонує багато корисних матеріалів для новачків у цій справі. Вони допоможуть розробити ефективну стратегію участі в аукціоні і добитися бажаної мети. Відстежувати нові тендери по зрідженому газу допоможе підписка на розсилку «Української універсальної біржі», яка щодня і щотижня буде відправляти зведення саме за цим напрямком. Це дозволить економити час і швидко реагувати на появу тендерів.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__