Тендерні закупівлі ProZorro – одна з найдієвіших реформ України.

Тендерні закупівлі – це процес, від якого залежить ефективність витрачання бюджетних коштів та забезпечення дотримання соціальних норм життєдіяльності населення. Головною метою цього процесу є побудова рівних, прозорих та конкурентних можливостей для підприємств поборотися за постачання чи надання послуг державі.
У свою чергу ефективна співпраця з підприємствами й забезпечує державній владі виконання її обов’язків перед суспільством.
Починаючи з 2014 року в Україні було оголошено про необхідність та реальне проведення реформ як в державному так і приватному секторах. Так тема «про закупівлі» стала однією з найпопулярніших під час обговорення позитивних змін в державі.
Творцем реформи, що перетворилась в дієву систему «Прозорро» став Олександр Стародубцев, який згуртував навколо однієї ідеї представників громадських організацій, Замовників та Постачальників, розробників електронних продуктів та інших представників суспільства.
З 1 квітня 2016 року частково набрав чинності відповідний закон, з цього часу організація закупівлі товарів, робіт та послуг в Україні почала відбуватись на зовсім іншому – прозорому рівні.
Система й досі не ідеальна, тому постійно вдосконалюється, але вона вже дає можливість спостерігати за державними органами та контролювати їх.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__