Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери по поліграфії від А до Я

Поліграфічна продукція використовується не тільки комерційними, але й державними організаціями. Зокрема, періодично вони потребують друку буклетів, календарів, папок, різної сувенірної продукції, банерів і т.п. Постачальників даних послуг в Україні знаходять через систему ProZorro.Держзакупівлі, яка дозволяє держустановам економити фінанси і виключати корупційні ризики. Для самих же підприємств тендер по поліграфії - це можливість знайти хорошого клієнта, знизивши витрати на маркетинг. Участь в торгах коштує набагато дешевше, ніж просування бізнесу рекламними інструментами. І, як показує практика, робота з державними замовниками простіше, ніж з приватними.

Тендери по поліграфії: як підготуватися?

Якщо Ви реально претендуєте на перемогу в аукціоні, варто заздалегідь почати відстежувати цікаві тендери. Як правило, держустанови публікують завчасно річний план закупівель. Вивчивши його, можна приблизно зрозуміти, які послуги в сфері поліграфії будуть актуальні в цьому контексті.

Особливості оголошень про поліграфічні тендери

Всі тендери на поліграфію починаються з публікації оголошення про державні торги на електронних майданчиках, які акредитовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Один з них - «Українська універсальна біржа». Він підключений до системи ProZorro.Держзакупівлі і дозволяє легко брати участь в торгах, подавати пропозиції, оскаржувати результати аукціонів тощо.
В оголошеннях міститься інформація про умови участі в тендері, переліку документів, які повинні надати потенційні учасники. Крім того, в них вказують:
  • характеристики поліграфічних послуг;
  • вимоги до кваліфікації;
  • критерії оцінки пропозицій.

Як проходять тендери з поліграфії

Якщо на участь в торгах подали заявку 2 постачальника або більше, починається етап аукціону. Як правило, він проводиться на наступний день після завершення прийому пропозицій. Коли мова йде про відкриті торги або конкурентному діалозі з публікацією на англійській мові, аукціон переважно проводиться на п'ятий день після закінчення пре-кваліфікації. Дату і час торгів система визначає автоматично. Але це завжди робочі години і не вихідний день. До початку аукціону учасники не бачать, хто ще подавав пропозиції та скільки їх в цілому.
Поліграфічні тендери проходять за принципом редукціону, тобто аукціону зі зниженням ціни. Мінімальний крок замовник вказує в тексті оголошення. Переможцем стає той, хто пропонує найбільш вигідні умови підписання угоди.

Як підвищити шанси на перемогу в поліграфічному тендері?

У бізнесі вирішальним фактором часто стає час. Тому, щоб вигравати тендери по поліграфії, важливо не тільки якісно підготувати документацію і запропонувати замовнику низьку ціну. Потрібно постійно відстежувати актуальні оголошення і намагатися швидше реагувати на них. Найпростіше це зробити, підписавшись на розсилку tender.uub.com.ua, яка також допоможе Вам відслідковувати зміни в самій процедурі тендерів.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__