Державний тендер: поліграфія закуповується через Прозорро?

Сьогодні практично кожен підприємець хоче отримати велику угоду, в тому числі, яку можна отримати, вигравши цікавий тендер.
Поліграфія є однією з найпопулярніших галузей, яка представлена в системі електронних закупівель.
Завдяки додатковим сервісам електронних майданчиків, які підключені до системи Прозорро, кожне підприємство може з легкістю відстежувати закупівлі з виготовлення друкованої продукції, оскільки держзамовники зобов'язані проводити електронні тендери. Поліграфія - дуже різноманітна сфера. Розміри лотів на електронних торгах ранжуються від 5 тис. грн. і до 5 млн. грн., що робить галузь привабливою як для дрібних, так і для великих підприємств або навіть цілих видавництв.
Поліграфічні тендери особливо популярні серед державних замовників, які знаходяться в столиці України, що пов'язано з тим, що часто такі закупівлі проводять центральні (головні) управління різних відомств, пізніше передаючи вже готову продукцію на свої регіональні представництва. Але брати участь в цих тендерах можуть підприємства з усіх регіонів країни.
Якщо ви ще не встигли переглянути тендери на поліграфію, які вже опубліковані на нашому майданчику, то рекомендуємо вам скористатися пошуком, пройшовши за посиланням tender.uub.com.ua або ж підписатися на розсилку по вашому регіону.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__