Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як проводяться тендери по заправці картриджів?

Для обслуговування оргтехніки держпідприємства і бюджетні організації повинні проводити тендер на заправку картриджів. Його організовують через систему електронних закупівель ProZorro, існуючу з 2016 року. Виконавець замовлення визначається шляхом відкритого аукціону, тому перемагає та фірма, яка пропонує найнижчу ціну на послугу.

Де шукати тендери на заправку картриджів?

Замовники публікують оголошення на спеціальних електронних майданчиках, підключених до бази даних ProZorro. Вони проходять спеціальну акредитацію Міністерства економічного розвитку і торгівлі, тому потрібно уважно вибирати сайт для роботи з тендерами. Всі 4 рівня акредитації має «Українська універсальна біржа». Це дозволяє їй надавати весь функціонал для подачі пропозицій, участі в аукціоні, заперечення результатів тощо.
Знайти тендери на заправку картриджів можна в розділі «Послуги з ремонту й технічному обслуговуванню», а саме в підкатегорії, що охоплює сервіс комп'ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання. «Українська універсальна біржа» також дає можливість шукати їх за ключовими фразами (наприклад, «заправка картриджів») або через розсилку. Підписатися на неї можна за індивідуальними параметрами, щоб вам приходили на пошту тільки тендери по конкретному напрямку.
Державні замовлення вигідні для виконавця не тільки розміром бюджету, а й тим, що вони, як правило, довгострокові. Крім усього, в цьому випадку клієнта обслуговувати дешевше і простіше, так як не потрібні маркетингові витрати.

Подача пропозиції на заправку картриджів по тендеру

Брати участь в тендерах на заправку картриджів можуть фірми з будь-яких регіонів країни, так як географічна близькість не є критерієм відбору переможців. Головний аспект, який оцінюється при цьому, - вартість послуг. Чим вона нижче, тим вище шанси виграти аукціон.
Не варто ігнорувати і потребу в правильному заповненні документації. Її треба подавати своєчасно і в зазначені терміни. Орієнтуватися треба на параметри, задані замовником:
  • вимоги до товарів / послуг;
  • необхідна кваліфікація виконавця;
  • критерії оцінки пропозицій.
Отримати більш детальну інформацію за змістом документів можна у самого замовника. Для цього передбачений спеціальний функціонал в період, коли до закінчення терміну подачі пропозицій залишається 10 днів і більше. Якщо перелік паперів змінюється, термін їх подачі автоматично продовжується (зазвичай на 7 днів).
Сам аукціон проходить в три етапи. Учасники тендерних торгів на заправку картриджів знижують ціну в установленому заздалегідь порядку, керуючись мінімально можливим кроком. Як діяти більш ефективно в процесі торгів, можна дізнатися з експертних матеріалів, які доступні на сайті tender.uub.com.ua для всіх користувачів. При виникненні труднощів вирішити деякі нюанси тендерів по обслуговуванню оргтехніки та заправці картриджів можуть співробітники колл-центру.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__