Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Що потрібно, щоб виграти тендер на ворота?

Щоб знизити витрати на утримання державних підприємств і установ, в Україні практикується тендер: ворота закуповуються за цією процедурою в тому числі. Для цього використовується система ProZorro, яка відкриває рівні можливості для підприємств з різних міст і сіл країни, що спеціалізуються на виготовленні або постачанні комірних конструкцій. Щоб перемогти в тендері, важливо знати тонкощі його проведення.

Які ворота закуповують через тендери?

Через систему ProZorro ворота можуть набувати організації різного рівня: як сільська рада, так і Міністерство оборони або велике промислове підприємство. Тому суми замовлень нерідко обчислюються мільйонами гривень. Часто замовник шукає постачальника не тільки самих воріт, але і супутніх виробів для контролю доступу: шлагбауми, ролети тощо. Це ще одна можливість отримати чималий прибуток, тим більше що у випадку з тендерами маркетингові витрати зовсім відсутні, а вартість участі в торгах мінімальна - від 17 грн.
На сайті «Української універсальної біржі» представлені тендери на продаж воріт різних видів:
  • орних, відкатних, підйомних;
  • кованих, сітчастих, ролетних;
  • полегшених, посилених;
  • гаражних, промислових і т.п.

Подача пропозиції на тендер по воротах

Портал tender.uub.com.ua дозволяє подавати пропозиції на участь в тендерах на ворота за встановленою процедурою. Державний сайт prozorro.gov.ua для цих цілей не використовується. Вся робота проводиться через акредитовані електронні майданчики - такі, як «Українська універсальна біржа». Її функціонал забезпечує можливість:
  • дистанційної роботи з системою електронних закупівель (підійде навіть смартфон);
  • публікації оголошень про тендери на ворота;
  • подачі пропозицій;
  • оформлення ставок;
  • оскарження результатів торгів.
Якщо раніше фірма не брала участі в тендерах, варто уважно підійти до заповнення документів. При наявності помилок пропозицію відхилять, а підприємство втратить можливість отримати держзамовлення. Перелік того, що вимагається замовником, можна знайти в самому тендері. Головне - встигнути підготувати і подати папери у встановлений термін.
В іншому шанси на перемогу у всіх однакові, оскільки це ключовий принцип роботи системи ProZorro. Її алгоритми відбору переможця виключають ймовірність втручання третіх осіб для реалізації корупційних схем. Якщо ж хтось із учасників бачить в діях замовника порушення процедури відкритих і чесних тендерних торгів, він має право оскаржити підсумки аукціону. У разі відсутності доказів (що підтверджує спеціальна комісія) тендер вважається завершеним, а з переможцем підписується договір на поставку / виготовлення воріт.
Ґрунтовно розібратися в особливостях проведення торгів допоможуть інформаційні матеріали, опубліковані на «Українській універсальній біржі». А завдяки подписці на розсилку можна своєчасно дізнаватися про нові оголошення по конкретному напрямку бізнесу.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__