Як знайти цікавий тендер на ремонт?

Сьогодні кожен день в системі електронних закупівель Прозорро публікується як мінімум один тендер на ремонт, але частіше за все кількість таких тендерів перевищує 50 публікацій на день.
Це дуже легко перевірити, відвідавши авторизований у вересні 2016 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України сайт торгівельного майданчика tender.uub.com.ua і набравши потрібне слово в рядку пошуку.
Також відшукати "свіжий" та відповідний тендер на ремонтні роботи можна скориставшись відповідним фільтром «ДК021:2015» вибравши 45000000-07 "Будівельні роботи та поточний ремонт" або інші потрібні до ситуації.
За допомогою уточнюючих фільтрів таких як "Бюджет", "Регіон", "Замовник" будь-який бажаючий завжди знайде необхідний для роботи тендер. Ремонт капітальний або поточний, нерухомості або дороги - сьогодні робить насправді кожна державна установа. Саме тому будівельна галузь це завжди цікава і популярна галузь в державних закупівлях.
Рекомендуємо кожному підприємству спробувати власні сили в роботі з державним і місцевими бюджетами, і упевнитися, що участь в державних тендерах стане для підприємства вигідним способом ведення бізнесу.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__