Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери на ремонтні роботи в системі Прозорро.Держзакупівлі

Державні закупівлі в сфері ремонту - часті лоти акредитованих майданчиків системи Прозорро. На порталі "Українська універсальна біржа" такі аукціони публікуються по 50 штук щодня. У тендерах на ремонт приймають участь комерційні, муніципальні, приватні компанії, які бажають співпрацювати з державного або місцевим бюджетом.
Торги проходять на принципах публічності, відкритості та рівності для всіх учасників процесу. Щоб запропонувати свої послуги замовнику, потрібно підписати Договір про надання послуг з використання електронного майданчика (для Учасників) з акредитованим майданчиком tender.uub.com.ua, знайти цікавий тендер і подати пропозицію.

Як знайти потрібний тендер на проведення ремонтних робіт?

Сайт tender.uub.com.ua пропонує користувачам зручні фільтри для пошуку тендерів по ремонту. Досить набрати відповідну слово в рядку і натиснути кнопку “ПОШУК”. Можна уточнити запит, вибравши категорію 45000000-07 «Будівельні роботи та поточний ремонт» в словнику ДК021:2015. Задавши регіон, бюджет та статус тендеру на ремонтні роботи вийде швидше визначити відповідні для себе торги.
За допомогою уточнюючих фільтрів таких як "Бюджет", "Регіон", "Замовник" будь-який бажаючий завжди знайде необхідний для роботи тендер. Ремонт капітальний або поточний, нерухомості або дороги - сьогодні робить насправді кожна державна установа. Саме тому будівельна галузь це завжди цікава і популярна галузь в державних закупівлях.
Підрядники і виконавці ремонтних робіт можуть брати участь в тендерах на:
  • послуги з поточного ремонту дахів, будинків, інженерних та інфраструктурних споруд;
  • ремонт офісних приміщень, складських, гаражних комплексів;
  • ремонт доріг, тротуарів, обладнання;
  • капітальний ремонт, незалежно від рівня складності.
Для будівельних і ремонтних компаній участь в таких тендерах - це вигідний спосіб ведення бізнесу, а для замовника - можливість швидко знайти підходящого виконавця під бюджет, без зайвих витрат часу і грошей посередникам.

Використовуйте tender.uub.com.ua для участі в тендерах на ремонт

Все держзакупівлі в сфері ремонту проходять через електронну площадку Prozorro. Тут зібрана інформація про діючі і минулі тендери, але взяти в них участь можна тільки зареєструвавшись і підписавши Договір з акредитованим майданчиком.
"Українська універсальна біржа" має I-IV рівні акредитації Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Вона взаємодіє з єдиною базою системи тому дублює всі тендери по ремонту, опубліковані на будь-якому з офіційних майданчиків Prozorro.
Вибравши наш сайт tender.uub.com.ua, користувачі і учасники торгів зможуть:
  • Щодня отримувати e-mail розсилку про нові закупівлі, а також щопонеділка - зведення активних тендерів на ремонтні роботи;
  • звернутися за допомогою в службу підтримки, якщо виникнуть питання (працює безкоштовна гаряча лінія);
  • використовувати в роботі докладні відео інструкції і теоретичний матеріал, який допоможе зареєструватися на сайті, правильно подати заявку і виграти тендер.
Більше немає сенсу витрачати гроші на рекламу своїх послуг. Авторизуйтесь на майданчику "Українська універсальна біржа" tender.uub.com.ua, виберіть відповідний тендер і подавайте пропозиції. Щоб стати переможцем ремонтного тендера, потрібно скласти кошторис, що не перевищує бюджет замовника, гарантувати швидкість проведення ремонтних робіт, мати професійну команду і наявність необхідного обладнання, а також виграти редукціон. Взяті зобов'язання виконуються на основі підписаного обома сторонами договору.
Рекомендуємо спробувати наш портал для оптимізації бізнесу. Сайт tender.uub.com.ua - це 100% вигода і ніяких ризиків. Шукайте відповідний тендер на ремонт і подавайте заявку вже сьогодні.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__