Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери по прибиранню в Україні

Одне з частих напрямів, за якими влаштовується тендер - прибирання приміщень і територій. Послуга актуальна для всіх держустанов, будь то адміністративні комплекси, парки, промислові підприємства, освітні заклади тощо. Відповідно до чинного законодавства вибір підрядника здійснюється шляхом проведення електронних торгів через спеціалізований ресурс ProZorro.

Варіанти тендерних торгів з прибирання

Прибирання будівель і вуличних майданчиків необхідне держструктурам на постійній основі, тому отримання такого замовлення - це стабільний дохід і великі перспективи для розвитку клінінгової компанії. Участь в тендері дає шанс на укладення договору з хорошим клієнтом без витрат на рекламу і маркетингове просування.
Дана послуга охоплює цілий ряд заходів:
  • прибирання приміщень і прилеглих територій;
  • мийку фасадів будівель і вікон;
  • вивезення сміття, снігу та опалого листя;
  • поставку професійних засобів для чищення різних поверхонь, килимових покриттів і т.п.

Порядок проведення тендерів на прибирання

Держзамовники публікують оголошення про тендер на прибирання, яке з'являється на всіх майданчиках, акредитованих в системі ProZorro і підключених до центральної бази даних. «Українська універсальна біржа» має чотири рівні акредитації, тому дає доступ до інформації з усіх актуальних торгів, зокрема, розміщеним на інших сайтах.
Виконавець подає пропозицію на будь-якому відкритому аукціоні. Щоб виграти тендер, потрібно встановити найменшу вартість послуг, забезпечивши їх належну якість. Переможець визначається в автоматичному режимі, після чого замовник зобов'язаний підписати з ним договір без зміни умов. При наявності підозр у порушенні регламенту торгів учасник може оскаржити результати через портал «Українська універсальна біржа».
Правила проведення тендеру:
  • подати заявку на аукціон повинні не менше двох підрядників;
  • торги стартують на наступний день після дати останньої можливості для подачі пропозицій від клінінгових компаній;
  • відкриті торги і конкурентні діалоги, розміщені на англійській мові, як правило, призначаються на 5 день після пре-кваліфікації;
  • час тендеру визначається в автоматичному режимі;
  • до початку аукціону пропозиції конкурентів залишаються закритими.

Як підвищити шанси на перемогу в тендері по прибиранню?

У тендері з прибирання виграє заявка з найменшою зазначеною вартістю. Важливий фактор успіху - правильна підготовка документів, які вимагає замовник. Пропозиція видаляється навіть через формальну помилку. Тому перед подачею пакету паперів рекомендується перевірити його кілька разів.
Більше корисної інформації на цю тему можна знайти на сайті tender.uub.com.ua, де доступні статті та відеоматеріали в доступному викладі. Також користувачі «Української універсальної біржі» можуть налаштувати електронну розсилку, щоб знати про заплановані торги завчасно.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__