Тендер на пошиття в системі Прозорро

Тендер на пошиття - мета багатьох учасників на електронних торгах.
А якщо мова йде про держсектор, то бажаючих позмагатися за замовлення буде в рази більше.

Шанс для підприємств легкої промисловості

Виготовлення спецодягу - це в основному великі замовлення, наприклад, пошиття форми для співробітників залізниці, патрульної поліції, житлово-комунальних служб. Підприємство, яке виграло тендер, буде з гарантією забезпечене роботою на найближчий час. Доброю нагодою розвитку для невеликого підприємства є державні замовлення - шиття уніформи для службовців готелів, співробітників закладів громадського харчування, салонів краси.
Спрощення процедури держзакупівель і запуск системи «Прозорро» привели до більшої прозорості проведення тендерів від держави і мінімізації корупційних ризиків. А значить, підприємства легкої промисловості можуть спробувати виграти тендер, забезпечивши себе вигідним замовленням.

Перелік актуальних тендерів на пошиття

На сайті tender.uub.com.ua ви можете легко знайти цікавий тендер: спецодяг, уніформа, пошиття білизни, чохлів та інші замовлення в державному секторі. Перелік закупівель фільтрується по регіону, даті та іншим параметрам для зручності пошуку. Одного разу пройшовши процедуру реєстрації та ідентифікації, ви зможете брати участь в торгах на прозорих умовах.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__