Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Вигідний тендер на спецодяг – швидко знайти на майданчику Прозорро

Перемога у прозорому тендері на пошив спеціального одягу, взуття чи уніформи стане вигідним замовленням для підприємств малого та середнього бізнесу. З 2016 р. держзакупівлі у системі ProZorro проводяться максимально чесно та відкрито, тож сьогодні участь у тендері на пошив спецодягу на рівних правах беруть абсолютно всі учасники.

Особливості державного тендеру на спецодяг в електронній системі Прозорро.Закупівлі

Згідно чинного Закону України «Про держзакупівлі», для придбання необхідних товарів і послуг всі державні та комунальні підприємства оголошують відкриті торги в системі Прозорро.Закупівлі. Так, наразі великою популярністю серед постачальників користується тендер на пошив спеціалізованих текстильних товарів, одягу та різноманітних виробів легкої промисловості.
Доступ до участі в торгах постачальники отримують через офіційні електронні майданчики, підключені до Центральної бази даних Прозорро. Один з них - «Українська універсальна біржа» - має I-IV рівні акредитації МЕРТ. Через зручну форму пошуку користувачі швидко отримують доступ до актуального тендеру на спецодяг. Найчастіше подібні аукціони оголошують лікарні, дитсадки, заклади освіти і культури, спортивні школи, компанії, що замовляють уніформу для своїх співробітників, ПрАТ «Укрзалізниця», Міністерство збройних сил, МВС і т. д. Вартість одного тендеру на пошив спецодягу, взуття чи уніформи, постільної білизни, головних уборів, маскувального спорядження може складати від 20 до 700 тис. грн., тож подібне замовлення гарантовано відкриє нові перспективи для вашого бізнесу.

Як взяти участь у прибутковому тендері на пошив через офіційний майданчик tender.uub.com.ua

На електронному майданчику «Української універсальної біржі» постачальники можуть взяти участь у тендері на спецодяг, що проводиться за процедурою відкритих торгів або допорогових закупівель. Останні призначаються у випадках, коли бюджет аукціону складає менше 200 000 грн. – в цьому разі мінімальний крок пониження ціни складає 0,5-3% від вартості лоту, а торги визнаються такими, що не відбулися, якщо жоден учасник не зробив ставку.
При відкритих торгах проведення тендеру на пошив складається з кількох обов’язкових етапів:
  1. оголошення закупівлі;
  2. закінчення прийому пропозицій;
  3. проведення аукціону;
  4. вибір переможця;
  5. укладення договору.
На головній сторінці сайту tender.uub.com.ua легко у режимі онлайн стежити за проведенням торгів – обрати найвигідніший тендер на спецодяг постачальники можуть на головній сторінці майданчика. Зареєструвавшись на платформі УУБ, клієнти отримують доступ до великої бази навчальних матеріалів, також при потребі провідні спеціалісти майданчика нададуть вам всебічну підтримку та допоможуть вирішити будь-які технічні питання, що стосуються участі в тендері на пошив спецодягу на Прозорро.
Обирайте майданчик «Української універсальної біржі», подавайте пропозиції на вигідні тендери на пошив спецодягу та перемагайте в аукціонах!

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__