Тендер на охоронні послуги: як знайти та виграти?

Виграти тендер на охоронні послуги сьогодні, швидше за все, бажає кожне охоронне агентство, оскільки це забезпечить постійного клієнта і солідний дохід протягом бюджетного року.
Останні роки, завдяки тому, що більша частина бюджетних організацій і державних підприємств оснащені дорогою оргтехнікою, вони часто користуються послугами платної охорони.
Завдяки електронній закупівельній системі Прозорро тендер на охорону легко знайти на одному з майданчиків - tender.uub.com.ua, яка належить Українській універсальній біржі, що працює на ринку України з далекого 1997 року і весь цей час тісно співпрацює з державними та комунальними установами.
Так згідно законодавчій базі, в разі якщо річна вартість послуг перевищує 200 тис. грн, то Замовник зобов'язаний проводити електронний тендер. Охорона адміністративних приміщень також представлена в системі закупівель і на менші суми - це допорогові закупівлі, які часто проводять більш дрібні організації, що також часто закуповують охоронне устаткування: датчики, сигналізації і подібні товари.
Прямо зараз ви вже можете знайти цікаву закупівлю охоронних послуг пройшовши за посиланням - tender.uub.com.ua

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__