Тендер на охорону - як знайти і виграти?
Специфіка охоронних послуг полягає в тому, що вони припускають супровід клієнта протягом тривалого часу. В охороні потребують не тільки приватні, а й державні структури. Тендер на охоронні послуги проводиться для пошуку організації, яка забезпечує безпеку будівель, об'єктів, співробітників. Йдеться про міністерства, управління, адміністрації і не тільки. Тому виграти тендер в цій сфері прагнуть всі великі охоронні компанії. Але завдяки появі системи ProZorro це стало можливим і для невеликих гравців цього ринку.
Ключові відомості про тендери на охорону
Отримання держзамовлення на охоронні послуги - це можливість зміцнити позиції бізнесу, заробити серйозний і, головне, довгостроковий прибуток, а також поліпшити імідж компанії для подальшого розвитку. Цей тендерний напрямок актуальний для освітніх установ, промислових підприємств, адміністрацій, управлінь, музеїв, галерей та інших організацій. Вони облаштовані дорогою технікою, меблями, мають матеріальні, культурні та документальні цінності, які треба охороняти.
Даний сегмент послуг включає:
- пультову охорону;
- тривожну кнопку;
- протипожежну сигналізацію;
- відеоспостереження;
- побудову контролю і управління доступом;
- охорону периметру;
- комплексні системи безпеки та інше.
Крім того, охоронні послуги припускають оснащення об'єктів обладнанням: сигналізаціями, відеокамерами, датчиками та інше. Це підвищує бюджет замовлення і робить контракт привабливіше.
Особливості участі в охоронному тендері
Завдяки електронній закупівельній системі тендер на охорону може виграти кожен претендент, який грамотно підійшов до підготовки документів та запропонував замовнику вигідні умови надання послуг. Щоб стати учасником торгів, необхідно зареєструватися на одному з електронних майданчиків, які пройшли відповідну акредитацію і підключені до бази даних ProZorro. Зокрема, «Українська універсальна біржа», що існує з 1997 року, має всі 4 рівня акредитації Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Тому на сайті tender.uub.com.ua доступні всі тендери, що публікуються на інших електронних майданчиках. Вибравши відповідний, необхідно:
- зареєструватися;
- підписати договір з майданчиком і оплатити з банківського рахунку підприємства суму від 17 грн.;
- завантажити необхідні документи;
- дочекатися часу проведення аукціону;
- в разі перемоги надати довідки про відсутність непогашеної судимості і заборгованостей по зборах/податках;
- підписати договір із замовником.
При необхідності через майданчик tender.uub.com.ua оскаржують результати аукціону.
Вартість залучення такого клієнта зазвичай менше в порівнянні з комерційним. Але його обслуговування, як правило, дешевше. Тому варто грамотно підійти до участі в аукціоні і вивчити багато корисної інформації, яка доступна на tender.uub.com.ua, в тому числі у форматі відео. Крім того, підвищити шанси на перемогу допоможе відстеження нових оголошень завдяки передплаті на розсилку від «Української універсальної біржі».