Закупівлі держави. Де, як і хто проводить тендер на меблі

У порівнянні з 2014 роком сьогодні кількість розпорядників бюджетних коштів, які проводять тендер на меблі, стрімко зросла.
Давайте спробуємо розібратися, з чим це пов'язано:
  • завдяки популярності системи Prozorro більшість замовників, бажаючи підняти публічний імідж, почали з власної ініціативи оголошувати конкурентні закупівельні процедури, навіть якщо сума покупки не досягає 200 тис. грн .;
  • завдяки відкритості інформації про операції з бюджетними коштами, що закладена в основу електронної системи Прозорро, а також Закону України «Про державні закупівлі» (обов'язок публікувати річний план закупівель, звіт про підписання договору) у державних установ зовсім не залишилося шансу приховати будь-яку покупку;
  • можливо, чиновники стали відповідальними громадянами при виконанні професійних функцій та обов'язків щодо матеріального забезпечення підприємств й організацій, тому стали частіше використовувати тендер. Меблі не виняток.
Сьогодні закупівля меблів актуальна при будівництві та капітальному ремонті медичних установ, що логічно, враховуючи розпочатий процес медичної реформи в країні. Згідно з даними з bi.prozorro.org понад 450 Замовників проводило тендери із закупівлі меблів медичного призначення.
Активно купують меблі і в сфері освіти, в тому числі, при створенні навчальних класів. Органи управління, як регіональні, так і центральні, по своїх потребах, також проводять меблеві тендери. Всього було проведено понад 900 закупівельних процедур на суму понад 43 млн. грн.
З огляду на ці факти можна з упевненістю сказати, що підприємствам, які виробляють і поставляють меблі, необхідно стежити за публікацією нових оголошень про закупівлі. Для цього достатньо 1 раз підписатися на розсилку на нашому сайті tender.uub.com.ua, враховуючи вид продукції і регіон доставки.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__