Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Меблеві тендери - закупівлі держави

Оскільки при закупівлі різного майна держустанови зобов'язані оголосити тендер, меблі також можна поставляти за держзамовленням. Відповідні аукціони для цього проводяться через систему ProZorro. Це дало приватним підприємствам реальні шанси отримувати вигідні замовлення від державних установ різного масштабу, починаючи з офісів регіональних підрозділів міністерств і закінчуючи сільськими радами. Щоб ваша пропозиція склала конкуренцію під час торгів і перемогла в них, необхідно розуміти схему їх проведення.

Участь в тендері на меблі

Участь в держзакупівлі через систему ProZorro - хороша перспектива для бізнесу. Це можливість не тільки отримати прибуток з великого замовлення, але й зміцнити репутацію в очах діючих або майбутніх клієнтів. Переможець аукціону збільшує бюджет на розширення виробництва і набуває цінного досвіду для подальшої співпраці з держструктурами.
Допуск до торгів дається за фактом проходження попередньої перевірки. Для успішної подачі пропозиції зверніть особливу увагу на наявність:
  • державну реєстрацію;
  • довідки про відсутність заборгованостей у компанії;
  • відомостей про фінансову стабільність фірми (підтвердження того, що вона не банкрут і не відчуває труднощів, що ведуть до банкрутства);
  • виписки з реєстру, що свідчить про непричетність підприємства до корупційних схем.
Дані умови висуваються до всіх учасників, які прагнуть виграти тендер на меблі. Додатково до цього додаються сертифікати якості та інші документи на вимогу замовника.
В цілому, перелік документів для участі в торгах відрізняється. Але можна орієнтуватися на наступний список:
  • тендерна пропозиція з зазначенням характеристик товарів, їхньої якості, кількості, вартості та подібне;
  • гарантійні зобов'язання щодо виконання договору;
  • підтвердження фінансових ресурсів компанії для виробництва і поставки обумовленої продукції;
  • бухгалтерська документація;
  • ліцензія на ведення діяльності;
  • довідки про відсутність боргів по податках і зборах.
Кожен замовник має право скорочувати або доповнювати цей перелік на свій розсуд. При відсутності у потенційного постачальника меблів хоча б одного із запитуваних документів його пропозицію автоматично знімається з торгів.

Коли подавати пропозицію на меблевий тендер?

Важливо готуватися до аукціону заздалегідь, адже збір витягів з реєстрів та довідок займає до 10 днів.
Час буде грати на вашу користь, якщо розпорядитися ним грамотно. Краще не зволікати з подачею пропозиції на меблеві тендери і відправляти документи відразу після публікації оголошення замовником. Щоб оперативно реагувати на торги, що цікавлять, варто зареєструватися на порталі «Українська універсальна біржа» і задати потрібні параметри для електронної розсилки. Оскільки tender.uub.com.ua – це акредитований сайт, підключений до центральної бази даних ProZorro, на ньому з'являються оголошення з усіх електронних майданчиків. Щоб підготовка до аукціону пройшла продуктивно, скористайтеся розділом сайту зі статтями і відеоматеріалами.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__