Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Оголошення тендерів на консалтинг у системі Прозорро

Сьогодні в будь-яких сферах економіки великою популярністю користуються послуги з надання консультацій провідними бізнес фахівцями – взяти участь у вигідному тендері на консалтинг від великих державних, комунальних чи приватних підприємств можна на офіційних майданчиках електронної системи ProZorro.

Популярні тендери на консалтинг в системі держзакупівель Прозорро

Предметом закупівель в даному випадку виступають послуги вузькоспеціалізованих консультантів, що виявлять можливі проблеми в роботі підприємства та розроблять дієвий план по їх усуненню. Фірми, що переможуть у оголошеному в системі ProZorro тендері на консалтинг, в залежності від поставлених завдань проведуть моніторинг та експертну оцінку діяльності організації чи бізнесу, а також складуть майбутній прогноз її розвитку. Спеціалісти з консалтингу допоможуть прийняти важливе бізнес-рішення, швидше досягти поставлених цілей та наростити обсяги виробництва.
Великою популярністю серед замовників користуються консалтингові послуги з загального управління компанією, маркетингу, оптимізації фінансових процесів та виробничих технологій, адміністрування, рекрутингу, ІТ. На майданчику «Української універсальної біржі» постачальники можуть взяти участь у прибутковому тендері на консалтинг з використання новітнього програмного забезпечення, створення власних інтернет-ресурсів, їх активного просування в мережі, також не меншою популярністю користуються аудиторський, фінансовий та юридичний консалтинг. Замовниками тендеру на консалтинг в системі Прозорро.Закупівлі виступають державні та комунальні організації різних рівнів – від місцевого органу самоврядування невеликого населеного пункту до цілого міністерства, потужного національного підприємства чи установи на зразок Нацбанку.

Чому держзакупівлі з консалтингових послуг краще проводити через ProZorro?

З 2016 р. необхідні товари, послуги або виконання певних робіт державні та комунальні підприємства замовляють виключно шляхом оголошення аукціонів в електронній системі публічних закупівель Прозорро. Створена спільними зусиллями держави, журналістів та громадських активістів онлайн-платформа за три роки існування довела свою ефективність – зараз до неї також активно долучаються представники великого та малого бізнесу.
Всі учасники тендеру на консалтинг, що проходить на офіційних електронних майданчиках, підключених до Центральної бази даних Прозорро, можуть бути цілком впевнені у чесності та прозорості аукціону. Заявки подаються анонімно, тож замовник не може віддати перевагу «своєму» кандидату, також за проведенням торгів постійно спостерігають відповідні контролюючі органи.
Подати пропозицію на участь у тендері з консалтингу постачальники можуть на акредитованому МЕРТ майданчику tender.uub.com.ua. До ваших послуг провідні спеціалісти «Української універсальної біржі», які допоможуть зареєструватися на сайті та дадуть відповіді на всі запитання, якщо вони виникнуть під час користування майданчиком.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__