Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендер на клінінг

Одне з популярних напрямків, за якими може проводитися тендер - клінінг. Цей тип послуг актуальний для державних установ різних масштабів, включаючи промислові підприємства, адміністрації, парки, навчальні заклади тощо. Відповідно до законодавства України вони повинні шукати підрядників шляхом проведення електронних торгів. Для цієї мети у 2016 році була створена система ProZorro.

Перспективність тендерів на клінінгові послуги

Сфера клінінгу охоплює не тільки безпосередньо послуги з прибирання приміщень або територій, а й:
  • хімчистку меблів;
  • прання і прасування білизни;
  • поставку професійних засобів для миття вікон, поверхонь, чищення килимових покриттів та інше;
  • утримання об'єктів благоустрою;
  • вивіз сміття;
  • прибирання та вивезення снігу, листя;
  • мийку фасадів.
Таке держзамовлення відкриває величезні можливості для розвитку клінінгового бізнесу, оскільки послуги даного профілю потрібні постійно. Отже, ваше підприємство без зайвих витрат на рекламу отримає хорошого клієнта.

Порядок проведення тендерів на клінінг

Державні замовники оголошують про проведення аукціону за допомогою електронних майданчиків, які пройшли відповідну акредитацію. Так, «Українська універсальна біржа» має I-IV рівні акредитації. Він підключений до бази даних ProZorro, тому відображає всі актуальні оголошення, в тому числі, що публікуються на інших сайтах.
Вивчивши відкриті аукціони, підрядник залишає свою пропозицію, намагаючись запропонувати найменшу з можливих цін в рамках надання послуг належної якості. Переможець торгів визначається автоматично. Згодом з ним підписується угода. Якщо якийсь із учасників вирішив оскаржити результати аукціону, це також можна зробити через «Українську універсальну біржу».
Важливою умовою для того, щоб тендер на клінінгові послуги відбувся, є наявність хоча б двох заявок на участь. Аукціон проводиться на наступний день після дати завершення терміну подачі пропозицій. У випадку з відкритими торгами або конкурентним діалогом з англійською мовою публікації, аукціони зазвичай призначаються на п'ятий день після пре-кваліфікації. Час торгів також визначається автоматично, і до їх старту ніхто з учасників не бачить інші пропозиції.

Фактори успіху в участі у клінінговому тендері

Тендери на послуги прибирання організовані за принципом редукціону, тому виграє та заявка, в якій вказана найменша ціна. Крім того, важливо приділити особливу увагу підготовці документів, перелічених замовником. Навіть формальна помилка в них може стати причиною для відмови. Тому всю документацію варто перевірити кілька разів.
Знаходити привабливі для вашого підприємства оголошення найпростіше за допомогою розсилки. Сайт tender.uub.com.ua відправляє її щодня і щотижня. Це дозволяє відстежувати цікаві тендери у напрямку клінінгу і готуватися до них заздалегідь. Дізнатися більше про те, як підвищити свої шанси на перемогу в аукціоні, допоможуть текстові та відеоматеріали «Української універсальної біржі», які знаходяться у відкритому доступі.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__