гаряча лінія
Напишіть нам!
акредитований майданчик

Де публікуються результати тендера?

Всі торги на порталі тендерів проходять відповідно до вивіреним алгоритмам, а переможця система визначає автоматично.
Аукціон складається з трьох раундів (кожен триває близько 2-3 хвилин, а всі операції проводяться за київським часом), імена учасників торгів закриті. Вся інформація по тендерам публікується на офіційному сайті Української універсальної біржі tender.uub.com.ua.

Що відбувається після того, як система визначила переможця?

Протягом 3 раундів компанії-учасники знижують свою ціну - переможцем система вибирає учасника, який запропонував в останньому раунді найнижчу ціну. Потім пропозиції і документація учасників стають доступними для перегляду, а замовник вивчає дані, подані переможцем. Якщо документи в порядку, підписується договір, якщо замовник сумнівається в якості запропонованих товарів і послуг, можлива дискваліфікація переможця. В такому випадку переможцем може стати наступний учасник, що запропонував мінімальну суму, - рішення повинно бути обґрунтовано.
Останній етап розіграшу - завершення закупівлі. Сторони узгоджують особливості контракту, а потім в систему державних закупівель ProZorro (на акредитованій майданчику УУБ) замовник завантажує скан-копію договору, підписаного з переможцем тендеру. З цього моменту з папером може ознайомитися кожен бажаючий, а тендер отримує статус «завершений». Триває вся процедура в цілому до 30 днів (включаючи завершення торгів і публікацію результатів).

Чи можна оскаржити результати тендерів в Україні?

Якщо ви вважаєте, що замовник уклав договір з компанією, яка була об'єктивно гірше, ви маєте право подати скаргу через систему Prozorro і в АМКУ (протягом 15 днів, при більш пізній подачі Комітет не розглядатиме скаргу).

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__