Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендерний портал - переваги і принципи роботи

З 2016 року в Україні законодавчо обумовлено проведення державних тендерів через електронні платформи, підключені до єдиної системи ProZorro. Для величезної кількості підприємців це відкрило доступ до великих держзамовлень, що найчастіше стає потужним поштовхом у розвитку бізнесу. По суті, загальнодоступний портал тендерів зрівняв шанси претендентів на держзамовлення і виключив фактор корупції, оскільки оцінка пропозицій від виконавців і вибір переможця відбуваються автоматично.

Для чого потрібні портали тендерів?

Державний сайт prozorro.gov.ua є порталом, що надає багато корисної інформації про особливості проведення тендерів. Але його функціонал не дозволяє публікувати оголошення про плановані закупівлі та подавати пропозиції від учасників. Це робиться через інтернет-сайти, акредитовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі та підключення до бази даних ProZorro.
Найбільший майданчик для публічних закупівель в Україні - tender.uub.com.ua («Українська універсальна біржа»), яка ще в 2016 році був протестований адміністрацією системи ProZorro і уклав відповідний договір. Він публікує оновлення, які з'являються і на інших електронних майданчиках.

Переваги роботи з тендерним порталом

«Українська універсальна біржа» існує з 1997 року, тому є однією з найавторитетніших в даній сфері. Вона багато років співпрацює як з державними, так і з приватними організаціями. Як тендер-портал цей сайт дозволяє:
  • шукати тендери онлайн, перебуваючи в будь-якій точці світу;
  • публікувати закупівлі та подавати пропозиції на поставку товарів/послуг;
  • підписатися на регулярну електронну розсилку (щоденну і щотижневу);
  • вивчати актуальну інформацію про процедуру проведення торгів, в тому числі у форматі відео;
  • отримувати онлайн-підтримку через call-центр.
Крім того, співробітники біржі надають консультаційні послуги, які допомагають новачкам в даному питанні точніше зрозуміти алгоритм роботи системи ProZorro, розібратися зі складнощами і грамотно скласти пропозицію для участі в тендері.

Наскільки надійно працювати через портал тендерів?

Оскільки сайт prozorro.gov.ua не призначений для проведення держзакупівель, вони організовуються виключно через відповідні електронні майданчики. «Українська універсальна біржа» пройшла чотири рівні акредитації, тому є перевіреним майданчиком, з яким працюють тисячі постачальників і підрядників з різних регіонів країни. Тому, поки інші підприємці сумніваються, чи варто брати участь у держтендерах і недооцінюють свої можливості, інші отримують вигідні контракти на мільйони гривень.
Завдяки підписці на розсилку tender.uub.com.ua ви також зможете отримувати актуальну інформацію про нові закупівлі і вибирати цікаві для себе. При необхідності можна проконсультуватися з фахівцями біржі через колл-центр.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__