Портал тендерів: державні закупівлі в Україні

Система електронних торгів «Прозоро» об'єднала і структурувала держзакупівлі, зробила їх більш відкритими і прозорими.
На сьогоднішній день всі державні аукціони проводяться в режимі онлайн за стандартною схемою. Сама по собі система є лише базою даних. Для того щоб стати учасником торгів, потрібно перейти на портал тендерів.

Як працюють партнери «Прозоро»

На офіційному сайті «Прозоро» немає інструментів для проведення торгів. Там створюються особисті кабінети замовників і підрядників, зберігається інформація про їхні дії в системі. Закупівлі здійснюються на сертифікованих партнерських майданчиках, в тому числі на tender.uub.com.ua. На першому етапі їх було не більше десятка, сьогодні список значно розширився.
Тим, хто збирається проводити тендер, портал tender.uub.com.ua пропонує широкі можливості. Інтерфейс сайту простий, інтуїтивно зрозумілий. Працює довідковий розділ, де ви знайдете корисні статті про систему «Прозоро», опис положень чинного регламенту. Відкрита запис на навчальні семінари та тренінги, які допоможуть швидше розібратися в нюансах електронних торгів. Якщо у вас виникли питання, набирайте телефон «гарячої лінії» - 044 221 22 02.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__