Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Міністерство оборони та закупівлі в ProZorro

Відповідно до закону українське Міністерство оборони закупівлі для своєї діяльності проводить через систему ProZorro. Це стосується придбання обладнання, військової форми, продуктів харчування, ПММ, медикаментозних засобів та ін. Крім того, практика електронних закупівель використовується при необхідності замовлення послуг і робіт. Вибір виконавців здійснюється автоматичною системою, яка оцінює претендентів по ряду параметрів і віддає перевагу тому, хто запропонував найменшу ціну.

Хто бере участь у тендерних торгах Міністерства оборони?

Головний принцип системи ProZorro полягає в рівній конкуренції для учасників. Тому подати пропозицію на тендер Міністерства оборони може будь-яке підприємство України без прив'язки до регіону. Це може бути як велика компанія, яка раніше працювала з держзамовленнями, так і нова невелика фірма, яка обслуговує тільки приватних осіб і комерційні організації. Шанси у всіх однакові, якщо грамотно підійти до підготовки документації для подачі пропозиції і якщо підприємство реально відповідає заявленим вимогам замовника.

Правила участі в тендерах Міноборони

Закупівлі Міністерства оборони організовуються через електронні майданчики, підключені до єдиної бази даних ProZorro. Вони попередньо проходять акредитацію, яка підтверджує той факт, що конкретний сайт підходить для реєстрації замовників і виконавців, а також надає необхідний функціонал для подачі документів, оскарження результатів аукціонів тощо.
Тендери Міністерства оборони проводяться за київським часом. Кожен учасник завчасно отримує повідомлення про це.
Виконавцям заборонено передавати дані для авторизації на сайті третім особам. Попередньо вони проходять перевірку. Універсальні вимоги до фірми для участі в тендері:
  • наявність державної реєстрації;
  • надання довідки про відсутність боргів;
  • підтвердження фінансової стабільності;
  • відсутність фактів, які б підтверджували участь в корупційних схемах.
Експерти рекомендують відразу вказувати найменшу ціну в пропозиції на закупівлю, оскільки це ключовий аспект відбору переможця тендера. Дізнатися більше про правильну побудову стратегії участі можна в інформаційних матеріалах «Українській універсальній біржі», які доступні на сайті як в текстовому, так і в відео-форматі.

Як шукати закупівлі Міністерства оборони?

Пошук цікавих тендерів Міністерства оборони відбувається просто. Для цього на сайті tender.uub.com.ua передбачені:
  • Рядок пошуку тендерів. Досить ввести ключові слова в своїй сфері, групу товарів, категорію послуг або інший параметр.
  • Фільтри. Всі закупівлі згруповані за темами, тому розібратися в структурі нескладно.
  • Розсилка. «Українська універсальна біржа» щодня і щотижня відправляє листи відповідно до заданих критеріїв відбору тендерів. Налаштування задаються індивідуально користувачем.
Коли цікавий тендер знайдений, вивчіть вимоги щодо нього, ретельно підготуйте документацію та подайте пропозицію. За процедурою участі в закупівлях можна проконсультуватися з фахівцями колл-центру «Українській універсальній біржі».

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__