Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Кваліфікація учасника Прозоро

Кваліфікація учасника системи закупівель Прозоро – це особливий процес, який відбувається після завершення торгів. Це так званий процес оцінки, який передбачає визначення результатів комерційної та кваліфікаційної частини існуючих пропозицій Кандидата та запит кваліфікаційних документів. Кандидат – учасник, що подав найменшу цінову пропозицію. Якщо є рівні цінові пропозиції, то той, що зробив її раніше.
Таким чином закупівля переходить у статус "Кваліфікація переможця".

Особливості відхилення пропозиції

Підставами для відхилення замовником пропозиції Кандидата є:
  • кваліфікаційна або комерційна частина пропозиції Кандидата не відповідає умовам закупівлі;
  • протягом терміну, який встановлюється Замовником, Кандидат не надав необхідні кваліфікаційні документи.
В результаті Замовник може відхилити Кандидата, після чого опублікувати в системі скановану копію документа, в якому вказується його аргументоване рішення.
Крім цього Кандидат може оцінити рішення щодо його відхилення як неаргументоване. В цьому випадку Кандидат має право звернутись до Замовника з вимогою надання додаткової інформації відносно причин невідповідності своєї пропозиції умовам закупівлі. Тоді Замовник зобов’язаний відповісти на вимогу Кандидата протягом 3-х робочих днів з моменту надходження звернення.
Якщо пропозиція Кандидата відхилена, то система в автоматичному порядку визначає нового Кандидата – учасника аукціону, цінова пропозиція якого йде наступною. Якщо вони однакові, то, як було вже вказано, приймається та яка була подана раніше.
Коли Кандидатів не залишилось, то Система завершує закупівлю, в результаті чого встановлюється відмітка "Закупівлі не відбулась". Тоді Замовник може зареєструвати та оголосити нову Закупівлю.

Особливості прийняття пропозиції

Якщо комерційна і кваліфікаційна частини повністю відповідають умовам закупівлі, то Замовник присвоює кандидату статус Переможця, після чого публікує в системі відскановану копію документа, де вказує своє рішення. Цей момент свідчить про початок процесу підписання договору.
В результаті проведення закупівлі договір укладається безпосередньо між Замовником та Переможцем в письмовій або іншій формі, що передбачена законодавством. Договір має бути розміщений в Системі протягом 5 робочих днів. Відлік починається з моменту укладення. Далі він знаходиться у вільному перегляді для усіх Користувачів системи.
Після розміщення договору закупівлі присвоюється системою статус "Завершена закупівля".

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__