Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як проходять держзакупівлі через електронні торги?

Тендери на виконання замовлень від державних підприємств та організацій України проводяться на офіційних майданчиках електронної системи «ProZorro.Закупівлі». Вони спеціалізуються на напрямку держзакупівель, а продажами держмайна займається платформа «ProZorro.Продажі». Держзакупівлі через електронні торги регулюються нормами Закону України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р
Система ProZorro побудована на принципах об'єктивності, публічності, неупередженого ставлення до учасників та відкритості даних. Названі фактори спрощують процес здійснення держзакупівель і запобігають можливість застосування корупційних схем.

Можливості електронних торгів для держзакупівель

Основні переваги участі в електронних торгах:
  • дотримання принципів чесної конкуренції;
  • визначення адекватної ринкової ціни товарів або послуг, які необхідні замовнику;
  • забезпечення об'єктивного аналізу процесу проведення та самих результатів торгів;
  • Доступ громадських організацій по боротьбі з корупцією до результатів аукціону;
  • можливість оскарження результатів торгів.
Торги по держзакупівлях проходять на електронних майданчиках, які отримали акредитацію Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Вся інформація про нові та минулі торги синхронізується з ЦБД і доступна як на сайті prozorro.gov.ua, так і на всіх акредитованих майданчиках системи ProZorro. Таким чином, всі користувачі мають доступ до актуальних відомостях про діючі та завершені закупівлі.
Всі держзакупівлі доступні на майданчику tender.uub.com.ua, який акредитований МЕРТ I, II, III, і IV рівнями і підключений до центральної бази даних ProZorro.

Схема торгів з держзакупівель

Алгоритм організації тендерів через систему ProZorro виглядає наступним чином:
1. Ідентифікація.Учасник повинен пройти етап ідентифікації на будь-якому акредитованому майданчику системи ProZorro. Для цього необхідно зареєструватися на майданчику tender.uub.com.ua і в особистому профілі заповнити необхідні поля у вкладці "Учасник".
Alternate Text
Ідентифікацію учасник може пройти двома способами:
  • підписати Договір з майданчиком,
  • через банківський платіж - потрібно сплатити суму від 17 грн., виписавши рахунок в розділі "Розрахунки".
2. Публікація тендера. Замовник оголошує закупівлю із зазначенням дати проведення редукціону та бюджетом.
3. У допорогових закупівлях передбачений період уточнень, коли Учасник має можливість задавати питання Замовнику і отримувати на них відповіді. Учаснику необхідно в особистому профілі перейти на до тендеру, який зацікавив та знайти розділ "Питання".
Alternate Text
4. Подача пропозиції. Тривалість етапу встановлює Замовник. Пропозиції інших учасників та їх назви не доступні для огляду.
5. Проведення електронних торгів для держзакупівель. Аукціон проходить в 3 раунди. Аукціон (редукціон) проходить на зниження ціни закупівлі. Щоб зробити ставку кожному Учаснику дається 2 хвилини. У допорогових торгах розмір мінімального кроку становить 0,5-3% від бюджету, в надпорогових - розмір кроку не регламентується.
6. Вибір переможця. Переможцем система визначає Учасника, який запропонував найменшу ставку під час редукціону.
7. Укладання договору. Замовник вивчає документи переможця і підписує Договір.
На сайті tender.uub.com.ua можна знайти докладні інструкції, а також відео інструкції в розділі меню "Допомога", які докладно розповідають учасникам правила та алгоритм проведення електронних торгів держзакупівель як для Замовників, так і для Учасників.
Alternate Text
На майданчику tender.uub.com.ua можливо оформити підписку на e-mail розсилку нових держзакупівель та залишатися в курсі всіх нових тендерів в системі ProZorro.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__