Прозорі держзакупівлі. Електронні торги Прозорро

Прозорі держзакупівлі (електронні торги системи Прозорро) України вже визнані українським та світовим співтовариством, як найуспішніша реформа на пострадянському просторі.
В результаті систему Prozorro справедливо вважають повноцінної візитної карткою нашої країни.
Особливу повагу викликає факт того, що це чи не єдиний приклад вдалого партнерства бізнесу і держави. Так, ініціатива волонтерів, готовність розробників програмних продуктів приступити до електронізації тендерів без використання бюджетних коштів вчасно була підтримана представниками державної влади.
У далекому 2014 році серйозну підтримку проекту, який ще тоді не мав назви, висловив заступник глави Адміністрації Президента - Дмитро Шимків. Саме Дмитро Шимків на перших порах допоміг популяризувати електронні торги. Держзакупівлі по-новому також спочатку допомогла зробити відомою й народний депутат України - Ксенія Ляпіна.
При зазначеної підтримки почалася кропітка та трудомістка робота над програмним продуктом, нормативною документацією та пошуком Замовників-першопрохідців, які добровільно погодилися б на проведення такого експерименту. На щастя, такі знайшлися.
І вже восени 2015 року організовані перші справжні торги. Держзакупівлі ж отримали електронну форму на законному рівні через півроку, а точніше (хоч як це парадоксально) з 1 квітня 2016 року.
Тепер кожен бажаючий може зайти на авторизований майданчик tender.uub.com.ua та знайти там будь-яку інформацію, як про архівні, так і актуальні тендери.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__