Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Допорогові закупівлі в системі Prozorro

Якщо ви плануєте проводити допорогові закупівлі в системі ProZorro, радимо ознайомитись з порядком здійснення цієї процедури.

Що таке допорогова закупівля на Прозоро

Державним Замовником складається та оприлюднюється в системі річний план закупівель. Допороговими вважаються такі закупівлі, загальна запланована сума яких складає менше ніж:
 • 200 тисяч гривень для товарів та послуг;
 • 1,5 мільйони гривень для робіт.
Якщо заплановано витрати, що перевищують вказані суми, такі закупівлі є надпороговими і проводяться за іншими процедурами. Мінімальна сума, з якої рекомендують проводити закупівлі становить 3 тисячі гривень.
Слід зауважити що Законом “Про Публічні закупівлі 922-VIII від 25.12.2015 року допорогові закупівлі не регулюються, на них поширюється лише стаття 5 даного Закону, яка визначає основні принципи здійснення закупівель:
 1. добросовісна конкуренція;
 2. відкритість;
 3. максимальна економія;
 4. недискримінація кожного з Учасників;
 5. неупередженість.
Регулювання допорогових закупівель через електронну систему Прозоро здійснюється виключно Порядком №35 від 13.04.2016 року.

Порядок здійснення допорогової закупівлі в ProZorro

Робота в системі Прозоро починається з реєстрації на одному з акредитованих Майданчиків. Ми рекомендуємо обрати Майданчик Української Універсальної Біржі.
Процедура допорогових закупівель передбачає декілька етапів:
 1. оголошення закупівлі;
 2. період уточнення пропозицій;
 3. період подання пропозицій;
 4. аукціон;
 5. кваліфікація переможця;
 6. оголошення переможця;
 7. завершення закупівлі.
В оголошенні Замовником вказується інформація про предмет закупівлі, кваліфікаційні вимоги, очікувана вартість, умови та порядок проведення торгів, інформація, яку Замовник вважає необхідною для тієї Закупівлі. В разі, коли інформація в доданих документах відрізняється від тієї, що була зазначена в оголошенні, за основу береться інформація з оголошення.

Алгоритм проведення допорогових закупівель в системі ProZorro

Періоди уточнень та подання пропозицій залежать від очікуваної суми закупівлі: від
3 000 до 50 000 гривень — від одного дня (але не менше) для обох періодів, від 50 000 до 200 000 — встановлюється не менш, ніж триденний період уточнення і не менш, ніж дводенний термін для прийому пропозицій.
Аукціон відбувається в три раунди. Кожен раунд триває дві хвилини. Учасники роблять ходи на пониження. Якщо Учасник не виконав хід, системою буде зарахована його попередня пропозиція.
Укладення договору з Переможцем можливе не раніше, ніж через 2 дні після опублікування рішення про визначення Переможця. Після підписання договору обома сторонами, він має бути оприлюднений не пізніше, ніж через 2 дні від дати укладання.
Завершення процедури закупівлі відбувається шляхом підписання договору Замовником. Якщо закупівля з якихось причин не відбулась, завершення процедури констатується шляхом відміни закупівлі. Кінцевий строк відміни — 30 днів з моменту завершення періоду подачі пропозицій.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__