Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Тендери в Києві: заробляємо переваги на етапі підготовки

З появою в Україні системи ProZorro тендери в Києві стали доступними для учасників з усіх регіонів країни. Тому географічна приналежність практично не заважає претенденту з Харкова, Дніпра, Івано-Франківська або інших міст виграти тендер на поставку товарів та послуг державним установам зі столиці та Київській області. Але, щоб ця мета стала реальністю, потрібно грамотно підготуватися до участі в процедурі.

Перевірка представлених даних для тендера в Києві

Навіть формальні помилки в документації можуть стати причиною відхилення Вашої пропозиції. Тому слід кілька разів перевірити коректність вказаних даних і наявність всіх передбачених документів. Краще, щоб це робили по черзі кілька людей.
Якщо від учасників вимагається пред'явлення тендерного забезпечення, не забудьте завантажити з пакетом документів електронну банківську гарантію, і обов'язково з електронним цифровим підписом. Без неї тендерний комітет може відхилити пропозицію.

Мова пропозицій для київських тендерів

Документи подаються виключно українською мовою. Відповідно, всі презентації, технічні описи та інші дані повинні оформлятися також по-українськи. Якщо мова йде про сертифікати, листи, авторські права та інших задокументованих відомостях від третіх сторін, але їх потрібно надати на мові оригіналу та з українським перекладом.

Ціна при подачі пропозиції на тендери в місті Києві та Київській області

Якщо Ви хочете, щоб Ваша компанія виграла тендери Києва, грамотно розраховуйте ціну постачаємих товарів та послуг. У кожному раунді останнім ставку робить той Учасник, який або подав саму меншу ціну в періоді подачі пропозиції, або подав найменшу ставку в попередньому раунді. Але при цьому варто звернути увагу на те, що в самому останньому третьому раунді найменшу ставку може зробити будь-який учасник, вигравши при цьому редукціон.

Час - Ваш козир на тендерах в Києві

По-перше, не зволікайте до останнього подачу пропозиції у тендер. Необхідні документи підготуйте заздалегідь, подбайте про доступ до стабільного Інтернету під час проведення аукціону.
По-друге, якщо Вас визнають переможцем тендеру, то протягом 5 днів після публікації відповідного рішення Ви повинні надати стандартний пакет установчих документів і дві довідки. Перша повинна запевнити відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів, а друга - відсутність непогашеної судимості за злочини, які були скоєні з корисливих мотивів. На отримання довідок піде до 10 днів. Тому краще, якщо ці довідки будуть у нас на руках вже на момент проведення аукціону.
Дізнатися більше про умови проведення тендерів та основних хитрощів, які допоможуть перемагати в них, можна на сайті tender.uub.com.ua - офіційному акредитованому майданчику системи ProZorro. Майданчик підключений до центральної бази системи, тому вся інформація про тендери оновлюється в онлайн режимі.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__