Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Державні тендери України - думка постійних учасників ринку.

Державні тендери залишаються й зараз однією з найбільш скандальних тем, незважаючи на впровадження системи Prozorro ще у 2016 році. Учасники цього ринку, як постачальники, так і замовники, неоднозначно ставляться до цієї реформи. Іноді думки абсолютно протилежні. Ми вирішили вислухати думку і побажання реальних користувачів системи Прозорро для наочності.
З метою мінімізації конфліктних ситуацій в нашій статті будуть викладені анонімні коментарі на тему держ тендерів України.

Сергій, представник компанії забудовника.

«Ми нова компанія на ринку. Раніше, до 2017 року ніколи не працювали з бюджетом та навіть не прагнули до цього через корупційний імідж, проблем з бюджетними платежами, які були присутні раніше. Тепер же державні тендери на будівництво для нас найважливіше напрям роботи. Система Прозорро та майданчик забезпечують нам повну та своєчасну інформацію про тендери. Тепер складно пропустити щось цікаве. Підписалися на розсилку і готуйте документи. Ми задоволені якістю послуг майданчики й системою в цілому. Єдине, що хотілося виправити - це підвищити відповідальність замовників за умисне порушення конкурентного законодавства».

Алла Миколаївна, представник тендерного комітету в районному центрі Київської області.

«Державні тендери України - завжди була однією з найскандальніших функцій чиновників. Раніше ми (держслужбовці) стикалися з проблемою публікації тендера через ДП «Внешторгиздательство», найчастіше нас несправедливо звинувачували в умисному укритті важливої інформації. Тепер же до нас не може бути претензій: все можна подивитися на одному порталі, оскаржити або просто поставити запитання. У нас є побажання - збільшення кількості учасників/ претендентів отримати державний тендер. Їх зараз недостатньо і часто ми не маємо конкуренції на торгах. Від цього страждають терміни поставки, наш бюджет та населення в цілому».

Олександра, журналіст.

«Спасибі творцям системи. Чула, що в її розробці брало участь дуже багато добровольців, в тому числі і з Грузії. Тепер будь-який тендер, державні закупівлі можна відстежити і описати, не відходячи від свого робочого місця. Не потрібно писати ніяких запитів на тендерні комітети. Система електронних тендерів державних закупівель prozorro істотно полегшила наше завдання - писати про витрачання бюджетних коштів регіону».

Микола, учасник державних закупівель.

«Комерційний тендер, державні закупівлі - нам не важливо, де брати участь і вигравати. Головне, щоб все було чесно, доступно, справедливо. Завдяки системі Прозорро й безлічі електронних майданчиків, волонтерам, громадським організаціям та Антимонопольному комітету України, контролюючих органів - тендери та держзакупівлі стали набагато привабливіше для бізнесу».

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__