Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Будівельні тендери в Україні

Компаніям, які шукають будівельні тендери, Україна пропонує масу можливостей для реалізації проектів будь-якого масштабу.
Недарма різні будівельні маніпуляції входять до п'ятірки найбільш затребуваних запитів на проведення електронних торгів. Примітно, що регулярно проводяться аукціони як на мільйонні закупівлі, так і на роботи вартістю в кілька тисяч.
Будівельні тендери України з 2016 року проводяться в системі «Прозоро». Вони діляться на допорогових і надпороговие.
  • Допорогові аукціони проводяться при закупівлі товарів і послуг на суму до 200 тис. Грн, при закупівлі робіт - до 1,5 млн грн. Згідно з пунктом 4, частини 1, статті 1 Закону №922, для замовників з області господарювання ці значення становлять 1 млн і 5 млн грн відповідно.
  • Надпорогові будівельні тендери в Україні - це всі ті, які перевищують вказані значення. Для них працюють три процедури: відкриті торги, конкурентний діалог, переговорна процедура.

Особливості проведення

Алгоритм дій при організації та проведенні закупівель уніфікований. Тендери на будівництво Україна в особі Кабінету Міністрів і Верховної Ради продумала до дрібниць. Державна компанія є замовником. Саме їй належить оформити заявку, детально описати проект, підготувати супровідну документацію. За роботу в системі «Прозоро» підприємствам платити не потрібно.
Підрядники реєструються в системі, вибирають відповідні тендери з будівництва в Україні, докладають папери, що підтверджують їх відповідність заявленим вимогам. Зверніть увагу, що учасники платять за подачу своєї пропозиції на тендер по заздалегідь встановленим тарифом.
Всі зареєстровані в системі «Прозоро» компанії отримують особистий електронний кабінет, де відображуються баланс коштів і поточний статус торгів. Як вже говорилося вище, тендери з будівництва України проводить постійно. Користуються попитом послуги на зведення житлових і промислових будівель, автодоріг і транспортних розв'язок, об'єктів громадського користування. Поступове зростання економіки сприяє розвитку компаній і підприємств, отже, з'являються заявки на спорудження нових об'єктів.

Україна: будівельні тендери і переваги електронної процедури

Система електронних закупівель «Прозоро» покликана зробити торги максимально простими, прозорими і відкритими. Оскільки розробкою займалися провідні фахівці Transparency International, система відповідає всім міжнародним стандартам і нормам. Ніхто не може втрутитися ззовні і вплинути на те, як буде проведено будівельний тендер; Україна бореться з корупцією і «Прозоро» - один з дієвих інструментів цієї боротьби.
До інших достоїнств системи слід віднести:
  • граничну простоту процедур;
  • можливість роботи на зручній партнерської майданчику;
  • публікація документів у відкритому доступі після завершення торгів.
Раніше слова «тендер на будівництво» та «Україна» були нерозривно пов'язані зі складними бюрократичними процедурами. Але сьогодні ситуація змінилася в кращу сторону. Громадські організації та державні органи контролю регулярно перевіряють закупівлі на дотримання встановлених правил. Стежать за електронними аукціонами і представники ЗМІ.

Допомога замовникам та учасникам

Для новачків тендери України на будівництво можуть здатися заплутаними і складними. Щоб краще розібратися в системі і зрозуміти всі її тонкощі, проводяться навчальні семінари, лекції та ворк-шопи. Під час занять практикуючі юристи та представники авторитетних компаній діляться своїм досвідом, розповідають про проведені торги.
Тендери на будівництво в Україні - це реальна можливість для нових фірм отримати визнання на ринку і завоювати довіру державних замовників. У разі якісного виконання робіт держпідприємство може повторно звертатися за товарами, а також у праві давати рекомендаційні листи і офіційні відгуки про послуги та продукцію підрядника.
Проводячи тендери на будівництво, Україна підтверджує статус сучасної європейської держави.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__