Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Де частіше проводять будівельні тендери. Київ лідирує по освоєнню коштів

Однією з найцікавіших сфер державних закупівель є будівельні тендери.
Київ, природно, завжди був, є і буде епіцентром всіх закупівельних процесів в цій галузі, оскільки левова частка бюджетних коштів на будівництво походить з державного бюджету.
Міністерство інфраструктури України, разом з відомчими організаціями, найактивніший Замовник, який проводить тендери з будівництва. Київ, як столиця та візитна картка України, стрімко розвивається, в тому числі за рахунок капітальних (бюджетних) вкладень в інфраструктуру: дороги, медичні та освітні установи, а також інші інфраструктурні об'єкти, які потрібно ремонтувати, реставрувати, відновлювати або будувати з нуля. Проведення заходів міжнародного масштабу змушує інфраструктурний комплекс столиці відповідати світовим вимогам і стандартам. Тому тендери на будівництво і ремонт в місті Київ проводяться регулярно.
Серед Замовників, які частіше за інших проводять тендери на будівництво (Київ та Київська область) виділяються Київська обласна держадміністрація, Київська міська держадміністрація, Міністерство інфраструктури України, Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство освіти та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України. Відповідно до потреб жителів та гостей Києва, місцевого бізнесу та виробництва постійно ведеться реконструкція застарілих елементів інфраструктури, громадських установ, зведення нових комплексів, що відповідають сучасним стандартам ергономіки та безпеки. Тендери в місті Київ на будівництво дозволяють залучити професійних, відповідальних виконавців, які нададуть найвигідніші умови.
Разом з тим, вже завершилися будівельні тендери в Києві в найближчому майбутньому забезпечать городян і гостей столиці функціонуванням наступних об'єктів:
  • Лікувально-реабілітаційний корпус ДУ «Національний інститут серцевої хірургії імені А. А. Амосова»
  • ориспільський міськрайонний суд Київської області;
  • лікувально-діагностичний комплекс Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» та ін.
Отже, в результаті справедливих тендерів держава економить бюджетні кошти, забезпечуючи реалізацію значущих проектів на найбільш прийнятних умовах. А сумлінні виконавці вносять вклад в розвиток Києва як європейської столиці.
Держава - це надійний замовник, який пропонує масштабні проекти і гарантує оплату. Таким чином, для підприємства виграти будівельний тендер в Києві - значить, забезпечити співробітників роботою та стабільною зарплатою. А переможці, які отримали велике замовлення, мають всі шанси стати лідерами в столичному будівельному бізнесі.
Будівельні тендери в Києві - це ласий шматочок, за який багато хто готовий поборотися. Тому рекомендуємо профільним підприємствам, яких цікавлять будівельні тендери Києва прямо зараз пройти за посиланням, підписатися на розсилку тендерів, вказавши при цьому відповідний вид діяльності (CPV-код) та бажані регіони виконання робіт. Після цього передплатники оперативно отримуватимуть інформацію про нові будівельні замовлення.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__