Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Харків: будівельні тендери - что потрібно знати для успішної участі?

Мегаполіси України традиційно є найбільш активними в частині відкриття електронних закупівель в системі Prozorro. За таким напрямком, як будівельні тендери, Харків - один з ТОП-міст. З 2016 року державні установи та підприємства з самого Харкова і області зобов'язані купувати будматеріали, а також замовляти ремонтно-будівельні роботи через Prozorro. Це відкриває широкі можливості для підприємців, оскільки вони можуть отримати замовлення на велику суму, не витрачаючи зайві кошти на маркетинг.

Що закуповують на будівельних тендерах в Харкові?

Залежно від виду діяльності будівельної організації в системі Prozorro можна підібрати тендери різної специфіки. А саме:
 • поставки матеріалів;
 • будівництво будівель будь-якого призначення;
 • покрівельні, зварювальні, фасадні роботи;
 • електромонтаж;
 • проектування;
 • буріння свердловин;
 • сантехнічні послуги;
 • будівництво доріг та інше.
Тендери в Харкові проводяться на товари, послуги та роботи, а їх замовниками виступають державні підприємства та організації різного рівня. Процедуру електронних закупівель практикують як міністерства, так і сільські ради. Вони публікують план тендерних процедур завчасно, тому претендент на роль виконавця має час ознайомитися з ним і підготуватися до закупівлі.

Як проводяться харківські тендери щодо будівництва?

Будівельні тендери Харкова проводяться в системі Prozorro. Є ряд електронних майданчиків, акредитованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі, які надають відповідний функціонал для подачі пропозицій. Користувач вибирає будь-який, виходячи з власних уподобань. Зокрема, «Українська універсальна біржа» дозволяє:
 • працювати з системою електронних закупівель дистанційно (з ПК, ноутбука, смартфона, планшета);
 • публікувати оголошення про плановані тендери і подавати свої пропозиції;
 • робити ставки;
 • оскаржувати результати аукціону.
На сайті tender.uub.com.ua акумульовані всі актуальні тендери в сфері будівництва, оскільки вони підтягуються і з інших електронних майданчиків. У той же час, державний сайт prozorro.gov.ua виконує функцію інформування, так як не призначений для безпосередньої роботи з тендерами.

Хто може брати участь в будівельних закупівлі Харкова?

Подавати пропозицію на тендерні закупівлі в Харкові можуть підприємці з будь-якої області України. Це право їм дає закон. Завдяки прозорості та відкритості торгів кожен учасник має рівні шанси на перемогу, оскільки головним завданням системи Prozorro було виключення корупційних ризиків. Якщо ж за підсумками торгів виникають підозри щодо порушення процедури, учасники подають скаргу через «Українську універсальну біржу».
Прочитати більше про специфіку підготовки документів та подачі пропозиції можна з матеріалів біржі. А дізнаватися першими про плановані тендери з будівництва можна завдяки щоденній і щотижневій розсилці.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__