Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як проходять будівельні тендери Дніпра?

Будівельні тендери Дніпро проводить постійно. Після перейменування міста їх публікують в розділі держзакупівель Дніпра. Цей мегаполіс - промисловий центр країни, де зосереджено багато держпідприємств. Крім того, державні замовлення через систему Prozorro організовують регіональні управління міністерств, культурні установи, муніципалітети та інші організації, що представляють органи влади. Це дуже перспективний напрямок для приватних виконавців, які можуть дістати держзамовлення на солідну суму, тим самим забезпечивши істотний прибуток і чималі можливості для розвитку бізнесу.

Види будівельних тендерних торгів Дніпра

Будівельні тендери на матеріали або надання послуг проводяться державним організаціям Дніпра і області через спеціальні електронні майданчики, які акредитовані за передбаченою процедурою. «Українська універсальна біржа» є однією з них. Вона надає весь необхідний функціонал для публікації оголошень, подачі заявок, проведення аукціону, оскарження результатів тощо. Завдяки цьому на сайті tender.uub.com.ua представлені всі види тендерів: допорогових (на суму менше 200 тис. грн. для товарів і до 1,5 млн. грн. для робіт) і надпорогові (коли сума перевищує цей поріг).
Будівельні тендери в Дніпра проводиться за схемою відкритих торгів, конкурентного діалогу або переговорів. У плані змісту вона охоплює товари, послуги або роботи, наприклад:
  • матеріали для будівництва, обробки;
  • вікна, двері, теплі підлоги, утеплювач;
  • контур, сухі суміші, цегла, цемент, панелі, покрівельні матеріали;
  • кріплення, лакофарбові матеріали;
  • монтажні послуги;
  • послуги доставки будматеріалів на об'єкт тощо.
Найменувань товарів і послуг насправді тисячі. Щоб зорієнтуватися в них, просто задайте фільтри в каталозі «Української універсальної біржі». Наприклад, можна вказати регіон «Дніпро» або «Дніпропетровська область», дату тендеру, бюджет закупівлі та інші параметри. За ним же можна налаштувати персональну розсилку на електронну пошту, що дозволяє зручно відстежувати нові оголошення.

Вимоги до учасників будівельних тендерів в Дніпрі

Принципи системи Prozorro - прозорість процедури торгів і умови рівної конкуренції. Для виконавців по будівельним тендерам Дніпра не встановлюються особливі обмеження, однак вони повинні:
  • мати держреєстрацію (не обов'язково в Дніпрі);
  • надати довідку, що підтверджує відсутність боргів;
  • підтвердити фінансову благонадійність;
  • бути чистими корупційними схемами.
Підрядники реєструються в системі і платять символічну суму за подачу пропозиції на тендер. Через особистий кабінет здійснюється завантаження документів, участь в аукціоні, оспорювання результатів тощо.
Сайт «Української універсальної біржі» продуманий з точки зору функціоналу, тому у користувачів не виникає складнощів з виконанням поставлених завдань. При необхідності можна проконсультуватися з співробітниками колл-центру або вивчити відео- і текстові матеріали в спеціальному розділі сайту.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__