Безкоштовний сайт тендерів Прозорро

Впровадження і популяризація електронних закупівель один з найважливіших етапів боротьби з корупцією в Україні.
Онлайн-аукціони забезпечують рівні умови для всіх учасників, незалежно від масштабу компанії або її зв'язків на ринку. Торги в системі «Прозоро» ведуться на авторизованих майданчиках, підключених до єдиної бази даних. Зайшовши на безкоштовний сайт тендерів tender.uub.com.ua, ви отримуєте всю актуальну інформацію в режимі реального часу.

За що стягується плата в системі «Прозоро»?

Перш ніж стати учасником тендера, фізичній або юридичній особі необхідно зареєструватися в системі. На офіційному сайті «Прозоро» потрібно заповнити анкету та підтвердити створення особистого кабінету, в якому будуть зберігатися дані про вашу активність. Ви зможете бачити тендери безкоштовно, а ось за участь в них доведеться заплатити.
Приватні компанії повинні внести суму від 17 грн. (за участь в аукціоні на суму до 20 000 грн.) до 1700 грн. (за участь в торгах на суму понад 1 млн. грн.). Це плата за подачу заявки на участь.
У департаменті держзакупівель Мінекономрозвитку підкреслюють, що стягується плата мінімальна і значно нижче, ніж в інших країнах, де практикуються електронні аукціони. Чим більше залучено учасників на торги, тим більше заробляють майданчики, тим вище конкуренція на торгах і нижче витрати бюджету, пояснюють чиновники.

Особливості електронних аукціонів

Взяти участь в державних тендерах України безкоштовно неможливо. Однак, внісши символічну плату, ви отримуєте широкий набір інструментів для участі в електронних торгах. На різних платформах інтерфейс може різнитися, але загальний алгоритм дій залишається незмінним.
Система виводить переможця торгів автоматично, тому можливість підтасування результатів зведена до нуля. Торги вважаються такими, що відбулися тільки після публікації замовником договору з мокрими печатками. Інформація про аукціон загальнодоступна.
Безкоштовно дізнаватися, які тендери України зараз активні, а які були завершені, можна на сайті tender.uub.com.ua.

Електронний цифровий підпис накладено.
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__