Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Безкоштовний сайт тендерів Прозорро.Держзакупівлі

Закупівлі за державні кошти проходять на електронних тендерних торгах в системі Prozorro. Участь в конкурсі можлива тільки для користувачів, зареєстрованих на акредитованих майданчиках Прозорро. Кожна платформа, така, як «Українська універсальна біржа» пропонує однакові умови участі в закупівлях. На безкоштовних сайтах тендерів відображаються всі пропозиції, опубліковані в системі.
Базові функції офіційних майданчиків Prozorro однакові. Реєстрація відбувається шляхом підписання договору з майданчиком або оплаті з розрахункового рахунку підприємства. Користувачі можуть вибрати будь-яку електронну платформу в залежності від зручності користування і якості служби підтримки.

Тендери в Україні проходять безкоштовно?

Взяти участь у держзакупівлях можуть фізичні або юридичні особи. Для цього потрібно зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків Прозорро. Участь в тендерах платна. Платіж за подачу заявки на редукціон мінімальний, становить від 17 до 1700 грн і залежить від бюджету лота. Наприклад, від 20 000 до 50 000 грн вартість подачі пропозиції - 119 грн. Суми вказані з ПДВ.
Замовники тендерів мають право безкоштовно (після реєстрації) розміщувати інформацію про компанію, продукцію, пропозиції щодо товарів і послуг. Ця норма закріплена в постанові Кабміну № 166 від 24.02.2016 р. "Про затвердження порядку функціонування електронної системи закупівель і проведення авторизації електронних майданчиків".
Що ще безкоштовно доступно користувачам на tender.uub.com.ua:
  • реєстрація на сайті (незалежно фізична ця особа або юридична);
  • список тендерів України можна переглядати безкоштовно навіть без реєстрації;
  • доступна до перегляду вся інформація, зазначена при створенні закупівлі (очікувана сума, опис предмету закупівлі, кількість, документи та ін.);
  • є можливість налаштувати фільтри на сайті (за регіоном, замовником, бюджетом, статусом та іншими);
  • інструкції на сайті та відео на YouTube також у вільному доступі.
Зареєстровані користувачі «Української універсальної біржі» можуть підписатися на розсилку безкоштовно отримувати на e-mail нові пропозиції Прозорро. Крім того, зателефонувавши на «гарячу» лінію можна отримати відповіді на всі запитання по роботі майданчика.

Особливості безкоштовних тендерів в Україні

Ключова інформація про проведення державних закупівель:
  1. Конкурсний відбір учасників проходить з використанням 2-х процедур: відкриті торги і конкурентний діалог.
  2. Розрізняють допорогові і надпорогові закупівлі (залежить від вартості держзакупівель).
  3. Предметами закупівель виступають товари, послуги або роботи.
  4. Обов'язкова умова - відсутність вимог, що обмежують конкуренцію учасників.
Ознайомтеся з тендерами в Україні безкоштовно на сайті tender.uub.com.ua, обирайте вигідні пропозиції і подавайте заявки на участь. Залишилися питання? Телефонуйте в call-центр: (044) -221-22-02.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__