Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

«Укртрансгаз» - закупівлі Prozorro

В ролі Замовника на торгових майданчиках Прозорро часто виступає ПАТ «Укртрансгаз». Це державна компанія з постачання, транспортування та зберігання природного газу. «Укртрансгаз» регулярно створює тендери в системі Prozorro, щоб знайти постачальників товарів та виконавців послуг. Це підприємство щорічно поставляє кубометри газу споживачам України, а також в країни Європи. До складу дочірньої компанії НАК «Нафтогаз» входить 16 структурних підрозділів по всій країні.

Тендери «Укртрансгаз» на майданчиках Прозорро

На акредитованій платформі «Українська універсальна біржа» виставлені замовлення компанії щодо:
  • охорони об'єктів філій ПАТ «Укртрансгаз»;
  • технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, авто;
  • послуг телефонного зв'язку і передачі даних;
  • закупівлю палива для автомобілів та ін.
Є і вузькоспеціалізовані тендери, наприклад, проведення геофізичних досліджень в свердловинах. Можна вибрати відповідну для Вас державну закупівлю і подати заявку на участь в редукціоні. Обов'язкова умова - реєстрація на офіційній платформі Prozorro, такий як, наприклад, tender.uub.com.ua. Учасники зобов'язані внести оплату від 17 до 1700грн. Замовники розміщують пропозиції в системі безкоштовно.

Особливості держзакупівель «Укртрансгаз»

Корисна інформація для бажаючих взяти участь в електронних торгах:
  1. Для швидкого переходу до тендерів «Укртрансгаз» можна налаштувати фільтри на tender.uub.com.ua., Вказавши назву компанії в пункті «Замовник». Ще один спосіб - в рядку пошуку написати код ЄДРПОУ компанії: 30019801.
  2. Замовник проводить відкриті торги або закупівлі з публікацією англійською мовою. Відмінності від стандартного редукціону: терміни, етап прекваліфікації, заповнення пропозиції на 2-х мовах: українській та англійській.
  3. Зверніть увагу на терміни подачі пропозицій і дату проведення аукціону. Зазвичай тендер починається на наступний день після закінчення терміну на прийняття пропозицій. Замовнику можна ставити уточнюючі питання по лоту, а також подавати скарги.
Ви можете не тільки брати участь у торгах, а й спостерігати за аукціоном. В останньому випадку немає можливості брати участь в тендері.

Державні закупівлі ПАТ «Укртрансгаз» на tender.uub.com.ua

Ми передбачили для користувачів:
  • e-mail-розсилку нових пропозицій в системі Прозорро - щодня і щопонеділка розсилаємо актуальні тендери;
  • служба підтримки безкоштовно консультує користувачів з питань подачі заявки на участь у торгах і інших, що стосуються роботи платформи;
  • перш, ніж приступати до роботи з системою, можна ознайомитися з детальною інструкцією на сайті або подивитися навчальні ролики на нашому каналі YouTube.
Вибирайте пропозиції ПАТ «Укртрансгаз» на акредитованій платформі Прозорро «Українська універсальна біржа». Це спосіб чесно, на конкурентній основі, без корупційної складової, укласти вигідну угоду.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__