Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Як компанії виграють великі тендери на майданчику Української універсальної біржі?

З початку запуску нової системи публічних (державних) закупівель Prozorro пройшло не так багато часу. З тих пір одні відразу ж почали використовувати її як інструмент відкриття нових ринків збуту, а інші й досі ставляться до неї з недовірою та скептицизмом. Але, як відомо, факти - річ уперта і краще за них про реальний стан речей не скаже ніхто. Одними з головних меседжів нової системи під час її створення було «всі бачать все» та «перемогти може кожен». Саме в них і повірило керівництво Товариства з обмеженою відповідальністю «завод Укрбудмаш», що знаходиться на Полтавщині.
«Місяць тому до нас зателефонував представник майданчика «Українська універсальна біржа» і розповів про можливість приймати участь в публічних закупівлях через їх електронний майданчик. По суті, тоді ми вперше почули про те, що будь-хто з підприємців може в онлайн режимі побачити потреби держпідприємств і прийняти участь у тендерах на постачання товарів, робіт чи послуг. Звісно, спочатку були певні сумніви щодо реальної чесності та прозорості цього процесу, але цікавість перемогла і, зваживши свої можливості, ми прийняли участь у тендері на невелику суму. Здається, тоді це було всього декілька тисяч гривень. На наш превеликий подив ми перемогли! Після цього ми переконалися у тому, що система дійсно діє і кожен може розраховувати на чесну перемогу. Зараз ми регулярно приймаємо участь в тендерах і досить часто перемагаємо. Останній тендер, в якому ми брали участь і перемогли був на суму 160 тисяч гривень», - говорить, тепер вже, начальник тендерного відділу підприємства «Завод Укрбудмаш» - Пристопюк Олександ. І, як свідчить статистика, таких підприємств стає все більше. Обсяг ринку публічних закупівель, який відкрився для всіх суб’єктів господарювання в 2016 році становить понад 300 мільярдів гривень. А прогнози на наступний рік становлять більше 350 мільярдів.
«Сьогодні публічні закупівлі як ефективний інструмент для пошуку нових клієнтів та розширення ринків збуту можна використовувати, а можна ігнорувати. Це особиста справа кожного підприємця. Але досвід наших партнерів, що приймають участь в закупівлях на електронному майданчику «Українська універсальна біржа», свідчить про те, що це дійсно вигідно. Ми надаємо кваліфіковану технічну та юридичну підтримку кожному партнеру, консультуємо індивідуально з будь-яких питань, зокрема тих, які стосуються конкретного тендеру. І, як показує практика, переможців серед наших клієнтів стає все більше», - зазначив Олексій Власенко, директор Української універсальної біржі. Про те що нову систему публічних закупівель потрібно активно використовувати сьогодні говорять все частіше. А вибір майданчика в цьому процесі є одним з найважливіших кроків. «Своїй перемозі ми, насамперед, зобов’язані кваліфікованій підтримці спеціалістів електронного майданчика «Українська універсальна біржа». Саме їх поради, як виявилось, згодом дуже допомогли при прийнятті нами рішень в ході аукціону. Раніше виграти державний тендер на таку суму було дуже складно. Всі розуміли, що виграє «своя людина», - продовжує Пристопюк Олександ. «З появою системи Prozorro все змінилося. Тепер цей ринок дійсно відкритий кожному». Нагадаємо, що з 1 серпня 2016 року вступив в силу Закон України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 р., відповідно до якого всі бюджетні організації, державні підприємства, органи виконавчої влади та інші державні Замовники зобов’язані використовувати електронну систему закупівель для придбання товарів, робіт та послуг.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__