Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Фахівці майданчика Прозоро tender.uub.com.ua відвідали AlfaBusinessHub

8 червня у харківському гольф-клубі «Superior Golf & Spa Resort» відбувся форум Alfa Business Hub, який ініціював ПАТ «Альфа-Банк».
Серед виступаючих були провідні українські експерти з оподаткування та фінансів, інтернет-маркетингу, побудови ефективної команди, відомі бізнес-тренери та представники успішних компаній, які ділилися секретами свого успіху з учасниками. З поміж інших, чималий ажіотаж викликав виступ представників електронного майданчика tender.uub.com.ua, що діє в системі Prozorro. Для більшості стало відкриттям, що система Prozorro не тільки дозволяє економити значні кошти для держави, а й може слугувати ефективним інструментом для розширення ринків збуту.
«Ринок державних закупівель сягає близько 400 мільярдів гривень на рік. Держава закуповує все: техніку, одяг, продукти харчування, замовляє безліч різних робіт та послуг, серед яких будівництво та ремонт, перевезення та багато іншого. І відкрити цей ринок для себе сьогодні може кожен бажаючий. Раніше це був своєрідний «клуб для своїх» і вступити до нього було майже неможливо. Тепер це абсолютно відкритий ринок і виходити на нього чи ні – вирішувати тільки вам»,- зауважила Наталія Шокодько, керівник регіональної мережі майданчика tender.uub.com.ua.
Також своїми знаннями на тему «Фінанси для розвитку бізнесу» поділився консультант з управління Антон Шулик, керівник компанії Civitta Ukraine. Про системний підхід до побудови команди розповів експерт із систематизації бізнесу Кирил Куницький, засновник школи системного бізнесу «Бізнес-Конструктор» (м.Київ). Тему «Як продавати в інтернеті» освітила Ольга Онікієнко з Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts (м.Київ).

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__