Напишіть нам!
Напишіть нам!
+ 38 (044) 221-22-02
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
Пн-Пт: 8.00-20.00
Сб: 8.30-17.30
Нд: 10.00-16.00
гаряча лінія
акредитований майданчик

Класифікація суб’єктів господарювання у системі ProZorro

В системі електронних публічних закупівель з'явилося нове електронне поле “класифікація суб’єктів господарювання”. Це дозволить отримати дані щодо участі у публічних закупівлях різних категорій бізнесу – великого, малого та середнього. Поява даного поля – частина плану заходів Кабінету Міністрів України з підтримки малого та середнього підприємництва на період до 2020 року.
Alternate Text
"Це цінні дані, які можуть використати аналітичні центри, громадські організації, бізнес-асоціації чи держава для підтримки, наприклад, малого та середнього бізнесу. Приміром, для розробки механізмів з розширення їхнього доступу до публічних закупівель. Для впровадження таких механізмів потрібно мати детальну картину того, яка частка ринку припадає на кожну категорію бізнесу. Новий функціонал якраз допоможе зібрати необхідну інформацію", – зазначила Наталія Шимко, заступник директора департаменту з регулювання публічних закупівель.
Дані щодо участі різних категорій бізнесу у публічних закупівлях також допоможуть при імплементації директив ЄС та програми Світової організації торгівлі з розвитку МСБ. Україна є учасником Угоди про державні закупівлі СОТ, яка сьогодні збирає кращі світові практики та напрацьовує ряд рекомендацій для покращення участі МСБ у публічних закупівлях.
Дані про розмір організації з 17 травня є обов’язковими для заповнення постачальниками. Критерії визначені Господарчим кодексом – це кількість працюючих та доходи за рік. В подальшому планується інтеграція ProZorro з Державною фіскальною службою з автоматичним вивантаженням даних в систему.
Детальніше про Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року можна прочитати тут.
Про те, як визначити тип бізнесу за посиланням.
Джерело:prozorro.gov.ua.

Кваліфікований електронний підпис накладено.
Кваліфікований електронний підпис відсутній.
Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис.
label__
value__
title__
message_time__
m_text__